SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Psiaki na muralu Fundacji Rasowy Kundel

Fundacja Rasowy Kundel ruszyła ze społeczną kampanią poświęconą porzuconym psom oraz ich losom adopcyjnym. W ramach akcji na warszawskiej „Patelni”, tuż przy przystanku Metro Centrum, pojawił się mural, prezentujący psich podopiecznych Fundacji. Akcja przebiega pod hasłem "Pies to przywilej!". Kreacja powstała we współpracy organizacji z marką Nice To Fit You oraz agencją Good Looking Studio.

Article

„Pies to przywilej!” to inicjatywa Fundacji Rasowy Kundel, która postanowiła nagłośnić problemy, z którymi borykają się razem ze swoimi podopiecznymi. Akcja ma przede wszystkim zwiększyć świadomość społeczną dotyczącą możliwości wsparcia organizacji, która na co dzień zajmuje się profilaktyką i udzielaniem pomocy zwierzętom.

Głównym celem jest rozpowszechnienie opcji wpłat stałych, które bezpośrednio wpływają na losy większości podopiecznych fundacji, a które – w odróżnieniu od nagłych i dramatycznych zbiórek, będących efektem braku działań profilaktycznych, nie są równie angażujące.

Mural wspiera kampanię Fundacji Rasowy Kundel

Akcję postanowiły wesprzeć marka Nice To Fit You, która planuje wielowymiarowe i długofalowe wsparcie podopiecznych fundacji oraz agencja Good Looking Studio, która zadbała o miejsce reklamowe oraz materiały malarskie.

W ramach współpracy, w samym centrum stolicy, tuż przy przystanku Metro Centrum, pojawił się mural, którego bohaterami są realni podopieczni Fundacji Rasowy Kundel. Autorami projektu graficznego są empatyczni artyści: Magda Magdziarz, Adam Biszewski oraz Janina Tłuczkiewicz.

- Wiemy, jak wiele jest jeszcze do zrobienia, wiemy, że potrzebna jest pomoc doraźna, ale i praca u podstaw w edukowaniu dorosłych i tych najmniejszych – w miastach i na wsiach, że pies to część grupy społecznej, która zwie się rodziną. Wiele pracy przed nami, ale wierzymy, że pies po psie, człowiek po człowieku, zmienimy ten świat - mówi Dorota Perłowska, prezeska Fundacji Rasowy Kundel.

Mural będzie można oglądać co najmniej do 15 lutego. 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Psiaki na muralu Fundacji Rasowy Kundel

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl