SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Psy 2.5 od Storytel na Walentynki

Tego jeszcze nie było! „Psy 2.5. W imię miłości” to audiobook wyprodukowany przez Storytel we współpracy z twórcami kultowej serii Władysława Pasikowskiego oraz książka wydana przez Świat Książki. Fabularny pomost pomiędzy filmami „Psy 2. Ostatnia krew” i „Psy 3. W imię zasad” jest już do wysłuchania na platformie Storytel. Dla miłośników wersji papierowej, książka „Psy 2.5” na rynku już 19 lutego.

Article

Wspomnienia „Nowego”, czyli podporucznika Waldemara Morawca, to uzupełnienie historii głównych bohaterów filmu, którzy niedawno powrócili do kin po 25 latach nieobecności. W trzeciej części „Psów” Franz Mauer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie jak zapamiętał. Ale co działo się przez ostatnie ćwierć wieku? Tę historię usłyszymy właśnie w produkcji Storytel Original, czyli w powieści autorstwa Waldemara Morawca, w którego podobnie jak w filmie wciela się Cezary Pazura.

- Wszystko, co wiem, mam poskładane z kawałków tego, co sam widziałem, w czym uczestniczyłem i co ktoś mi opowiedział. Parę rzeczy też sobie po prostu wyobrażam, ale mam wszystkie elementy, więc swoich wyobrażeń nie biorę z dupy, tylko z pamięci. Mogą mnie nazywać Nowy, ale nie jestem już żółtodziobem. Siedzę w tym szmat czasu i jedno wiem na pewno – nie ma znaczenia, co im powiesz, czy prawdę, czy gówno prawdę, bo jeśli mają cię zabić albo posadzić, to i tak to zrobią. A prawda? Prawdę i tak wszyscy mają gdzieś. Wszyscy, ale nie wy. Dlatego wam powiem prawdę. Komuś muszę. - pisze Waldemar Morawiec.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cześć tu Waldek! Franz mógł do nowej Zelandii to i ja się wybrałem za ocean 🌴🌴🌴 Ale w przeciwieństwie do niego ja uciekłem odpocząć. A jest od czego! Napisałem swoją pierwsza książkę, PSY 2,5 w Imię miłości. Zdecydowałem się ją napisać, aby uzupełnić Wam wiedzę dlaczego tak naprawdę Fraz trafił do pierdla z Nowej Zelandii i co tak naprawdę wydarzyło się w te 25 lat! W kinie tego nie zobaczysz, tylko posłuchasz w audiobooku, czyta mój ulubiony aktor- Cezary Pazura. Możesz już dzisiaj posłuchać, w Walentynki bo wszystko zaczęło się jak zawsze - od miłości ;) Słuchajcie tylko na Storytel! 14 dni za darmo, a link@w BIO! P.S Książka będzie dostępna w Wydawnictwie Świat Książki od 19.02

Post udostępniony przez Cezary Pazura (@czarekpazura)

Fabuła rozpoczyna się w roku 1995. Polska nie jest jeszcze w NATO, ani w Unii Europejskiej. W historii nie mogło zabraknąć wyrównywania rachunków przez naprawdę wkurzonego Franza Mauera, czyli podobnie jak w filmowych „Psach” Władysława Pasikowskiego. Historia zaczyna się jednak wyjątkowo - od miłości. Stąd data premiery audiobooka w Dniu Zakochanych! Premierze audiobooka będzie towarzyszyła książka wydana we współpracy z wydawnictwem Świat Książki, która trafi na rynek 19 lutego. Cały projekt „Psy 2.5. W imię miłości” powstał za zgodą twórcy „Psów”.

Pomysłodawcą historii jest Storytel, dlatego audiobook czytany przez samego Waldemara Morawca, czyli Cezarego Pazurę, został wydany w ramach produkcji własnych Storytel Original.

Storytel to platforma streamingowa z audiobookami, serialami audio i podcastami, która ma na swoim koncie wiele produkcji własnych. Wydawca z „tysiącem historii wartych słuchania” po raz pierwszy sięga po format audiopowieści - pomostu - by opowiedzieć fanom filmu „Psy” historię, której nie zobaczą w kinach.

Posłuchaj! www.storytel.com/pl/pl/books/1208720-Psy-2-5-W-imie-milosci

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej