SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Publicis Commerce Polska wchłania zespół Performicsa zarządzany przez Pawła Wojciechowskiego

Do struktury Publicis Commerce Polska (Publicis Groupe) został włączony zespół zarządzany przez Pawła Wojciechowskiego, który funkcjonował dotychczas w ramach agencji marketingu efektywnościowego Performics.

Paweł WojciechowskiArticle

Zespół commerce, działający w ramach agencji marketingu efektywnościowego Performics od wiosny 2018 roku w ramach Publicis Media, został zintegrowany ze strukturami Publicis Commerce Polska, które liczą obecnie ponad 400 specjalistów.

Zespołem tym kieruje - jako commerce director - Paweł Wojciechowski, dotychczas pełniący funkcję business directora w Performics. Będzie raportował do Krzysztofa Andrzejczaka, chief commerce officera Publicis Groupe Polska. - Wieloletnie doświadczenie i ogromna wiedza zespołu Pawła Wojciechowskiego, zdobyte we współpracy z polskimi market place’ami i retailerami, w tworzeniu partnerstw komercyjnych między markami i witrynami e-commerce, a także kompetencje związane z analityką zachowań konsumentów w środowisku e-commerce i działaniach promocyjnych w obrębie market place’ów będą istotnym uzupełnieniem portfolio usług i kompetencji rozwijanych w ramach Publicis Commerce Polska - mówi Andrzejczak.

Publicis Commerce Polska zajmuje się rozwijaniem sprzedaży marek. Pracuje obecnie dla ponad 20 klientów, z których większość obsługiwanych jest w systemie hubowym (działania na 20 rynkach i więcej).

Działania operacyjne prowadzone są przez zespoły e-commerce, web & mobile content oraz digital & video production zlokalizowane w dwóch biurach - w Warszawie i Poznaniu.

- Współpraca wszystkich naszych agencji oraz Global Practice w ramach całej Publicis Groupe daje nam niezwykłą przewagę konkurencyjną. Sprzedaż online jest jednym z kluczowych akceleratorów wzrostu biznesu dla wielu globalnych reklamodawców. Publicis Commerce Polska zbudowana jest w oparciu o światowe zasoby Saatchi&Satchi, Performics, Digitas, Razorfish, ARC i Sapient oraz polski, ale działający na skalę globalną, hub kontentowy. Współpracuje z markami, które potrzebują kompleksowych usług e-commerce, od doradztwa, przez design i produkcję contentu, kończąc na jego implementacji, audytach i pomiarze efektywności sprzedażowej - wyjaśnia Tomasz Pawlikowski, co-CEO Publicis Groupe w Polsce.

#NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/rembielinski-roszczeda-wesola-sawicki-i-bolzon-wzmacniaja-obszar-ecommerce-w-publicis-commerce3 ##

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Publicis Commerce Polska wchłania zespół Performicsa zarządzany przez Pawła Wojciechowskiego

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Iwona D.
Global Practice jest taka, że "zespół specjalistów" bez "działań prowadzonych na 20 rynkach i więcej" nie istnieje. Tłumacze na polski. "Mamy kilku sieciowych biedaków, którym wcisnęliśmy nasze aktywacyjne opowieści. My udajemy że coś istotnego robimy, oni udają, że na wynikach naszej pracy im zależy. Jak już substancją sięgnie wentylatora - ogłosimy kolejny merdz spółek. Ale co przytuliły w tak zwanym międzyczasie - to już nasz P&L, z naciskiem na P".
odpowiedź
User
?
jak można zrobić tyle błędów w tytule?
odpowiedź