SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Publicis Consultants z nową identyfikacją wizualną

Agencja Publicis Consultants (Publicis Groupe) wprowadza nową identyfikację wizualną, będzie poszerzać ofertę i zespół.

Article

Jak podano w komunikacie "Publicis Consultants stawia na jeszcze silniejszą integrację wewnątrz Publicis Groupe, czego symbolem jest przejęcie tej samej identyfikacji wizualnej co francuski, macierzysty oddział Publicis Consultants".

Wybór logo używanego przez francuski oddział firmy ma symbolizować większą integrację w ramach Grupy - zarówno na szczeblu krajowym jak i ponadregionalnym.

- W Publicis Groupe łączy nas wspólna filozofia działania. W erze cyfrowej reputacja organizacji podyktowana jest przede wszystkim dynamiką wpływu i kondycji zaufania. Te zaś kształtowane są poprzez codzienne doświadczenia konsumentów oraz pracowników, które należy pielęgnować. Dlatego w biznesie i towarzyszącej mu komunikacji tak ważne są dla nas spójność, wiarygodność i konsekwencja. Pomagając klientom tworzyć angażujące marki i odpowiedzialne firmy, sami budujemy naszą siłę na takich samych fundamentach – mówi Daria Tworek, head of Publicis Consultants Polska.

Zmiana identyfikacji wizualnej poleha na uwydatnieniu w znaku słowa „Consultants”, co z kolei ma podkreślać wzmocnienie usług doradczych świadczonych przez agencję. Jednocześnie użyte w logo kolory są wyrazem energii oraz kreatywności, na które szczególnie duży nacisk kładziony jest m.in. w realizowanych działaniach B2C. Zachowany został lew - znany w branży marketingowej symbol Publicis Groupe.

Publicis Consultants planuje jeszcze mocniej rozwijać współpracę z pozostałymi agencjami z Grupy w ramach modelu Power of One.

- Będąc częścią Publicis Groupe, mamy istotną przewagę rynkową. Wspólnie z 14 innymi brandami tworzymy zintegrowaną platformę komunikacyjną, w której PR/Influence stanowi jeden z kluczowych obszarów kompetencyjnych, podobnie jak Kreacja, Media, Commerce, Produkcja czy Data & Analytics. Power of One - to niezwykły i transformacyjny model współpracy, dzięki któremu dobieramy właściwych ekspertów pod konkretne wyzwania biznesowe klientów – mówi Tworek. - Zmiana identyfikacji wiążę się z kolejnym etapem rozwoju naszej agencji. Zależy nam na podkreśleniu integracji z całą Grupą przy jednoczesnym zachowaniu specyfiki i odrębności naszego brandu, dlatego przyjmujemy wariant logotypu, który od lat funkcjonuje m.in. we Francji – kolebce naszej Grupy. Niezmiennie jednak pozostajemy blisko naszych klientów i ich biznesu, zapewniając współpracę opartą na partnerstwie, zaufaniu i zaangażowaniu - dodaje.

 

Dołącz do dyskusji: Publicis Consultants z nową identyfikacją wizualną

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl