SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Publicis Media uruchamia NextTechNow, współpracuje z ReaktorWarsaw

Sieć Publicis Media uruchomiła w departamencie Business Transformation Publicis Media zespół NextTechNow, który ma wspierać marketerów w nawiązywaniu współpracy ze startupami. Nowa komórka już współpracuje z ReaktorWarsaw.

Article

NextTechNow jest inicjatywą sieciową Publicis Media i stanowi jedną z części oferty Business Transformation. Dostęp do niej mają klienci wszystkich agencji należących do Publicis Media w Polsce: Starcom, Zenith, Mediavest, Blue 449, Performics oraz LiquidThread.

W obszarze zainteresowania NextTechNow są przede wszystkim startupy dysponujące rozwiązaniami gotowymi do wprowadzenia oraz takie, które działają w szeroko rozumianej branży komunikacji marketingowej. Wsparciem w realizacji planów biznesowych, jakie stawia sobie zespół NextTechNow, będzie strategiczna współpraca z firmą Reaktor Warsaw.

- NextTechNow koncentruje się na małych partnerach technologicznych i firmach oferujących gotowe rozwiązania głównie z obszaru MarTech. Stawiamy klientów w centrum naszego modelu biznesowego. Osiągamy to dzięki łączeniu globalnej bazy startupów i wiedzy naszych ekspertów z know-how oraz lokalnymi bazami startupów, jakimi dysponuje nasz partner ReaktorWarsaw - mówi Sławomir Szwaj, head of startups cooperation w Publicis Media Business Transformation.

W ramach współpracy startupy działające w obszarze branży komunikacji marketingowej będą miały możliwość nawiązania bliskich relacji z firmami o światowym zasięgu i w ten sposób rozwijać się we własnych obszarach działania.

ReaktorWarsaw to miejsce, w którym startupy mogą pracować, wymieniać się wiedzą i współpracować ze sobą na wielu płaszczyznach. Jest to centrum warszawskiego coworkingu, które zostało stworzone przez startupy dla startupów. Reaktor znany jest z organizowania comiesięcznych spotkań dla młodych przedsiębiorców o nazwie OpenReaktor oraz programu preakceleracyjnego ReaktorX, umożliwiającego rozwój osobom, które po raz pierwszy założyły startup i dopiero wdrażają się w świat biznesu.

Dołącz do dyskusji: Publicis Media uruchamia NextTechNow, współpracuje z ReaktorWarsaw

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl