SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Pudelek.pl z nowym cyklem "Poznaj mojego psa", organizuje zbiórkę charytatywną dla psów na łańcuchu

W piątek, 18 października br. wystartuje nowy program serwisu Pudelek.pl (Wirtualna Polska Media), w którym gwiazdy będą prezentować swoich czworonogów. W pierwszym odcinku wystąpi Małgorzata Rozenek-Majdan. Format powstaje w ramach akcji #zerwijmyłańcuchy, która zachęca do pomocy, potrzebującym jej psom.

Article

Nowy cykl wideo "Poznaj mojego psa" serwisu Pudelek.pl będzie emitowany w ramach corocznej akcji #zerwijmyłańcuchy. Znane osoby będą opowiadać w nich o swoich zwierzętach oraz zachęcać, by pomóc czworonogom uwięzionym na łańcuchach. Pierwszy odcinek pojawi się w najbliższy piątek, 18 października br. Wystąpi w nim Małgorzata Rozenek-Majdan, a w kolejnych - pokazywanych co tydzień - m.in. Gabi Drzewiecka, Leszek Stanek i Joanna Krupa.

- Pudelek to miejsce, w którym oprócz rozrywki i informacji z życia gwiazd, redakcja porusza ważne dla Polaków problemy społeczne. Wspieranie takich inicjatyw jak akcja #zerwijmyłańcuchy jest dla nas bardzo ważne. Nasze ogromne zasięgi chcemy wykorzystać do szerzenia świadomości w tematyce m.in. humanitarnego traktowania zwierząt - tłumaczy Agnieszka Rowicka, manager ds. rozwoju show-biznes w WP.

Akcję #zerwijmyłańcuchy organizuje portal psy.pl - ma ona zwrócić uwagę na fakt, że wiele psów spędza swoje życie na łańcuchu, są wycieńczone, zaniedbane i bez możliwości podstawowych potrzeb, takich jak czysta woda czy jedzenie. Ambasadorką akcji została Kasia Moś.

Gwiazdy w programie będą zachęcać też do wsparcia zbiórki pod adresem pomagam.pl/zerwijmylancuchy, a pieniądze zebrane podczas akcji zostaną przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla psów łańcuchowych, takich jak: ocieplana buda, miękka obroża, długa i lekka linka oraz metalowe miski. Koszt takiego zestawu wynosi tysiąc złotych.

Akcja #zerwijmyłańcuchy odbywa się już po raz trzynasty, ma zwrócić uwagę na konieczność humanitarnego traktowania psów łańcuchowych. Akcja potrwa do końca grudnia 2019.

W kwietniu br. dziennikarze Pudelek.pl prowadzili także akcję „Kundelek Tygodnia”, dzięki której trzy psy znalazły nowe domy, a do schronisk trafiły koce, żywność oraz ponad 12 tys. złotych wsparcia.

W sierpniu Pudelek.pl zanotował 200,92 mln odsłon oraz godzinę, 14 minut i 20 sekund przeciętnego czasu korzystania przez odwiedzającego.

Dołącz do dyskusji: Pudelek.pl z nowym cyklem "Poznaj mojego psa", organizuje zbiórkę charytatywną dla psów na łańcuchu

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
czytam pudla
Widzę, że to kolejna już taka fajna akcja na Pudelku w ostatnim czasie. Brawo!!!!!
13 2
odpowiedź
User
emkla
To nie przykryje tego szamba, które stamtąd codziennie bije. Swoją drogą serio, co jest z tymi ludźmi tam pracującymi, że nie czują zadnego wstydu, bo nawet nie mają wstydu, by firmować to swoimi twarzami w tych głupawych programikach... Niektórzy mająć czelnosć nazywać się nawet dziennikarzami :)
10 4
odpowiedź
User
emkla
To nie przykryje tego szamba, które stamtąd codziennie bije. Swoją drogą serio, co jest z tymi ludźmi tam pracującymi, że nie czują zadnego wstydu, bo nawet nie mają wstydu, by firmować to swoimi twarzami w tych głupawych programikach... Niektórzy mająć czelnosć nazywać się nawet dziennikarzami :)
8 4
odpowiedź