SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Purmo w sieci

WebService uruchomił polską część portalu produktowego dla marki Purmo

Zgodnie z umową podpisaną z europejskim liderem na rynku grzejników, firmą Rettig Heating, WebService zrealizuje kompleksowy portal, obejmujący swoim zasięgiem 15 krajów europejskich, w tym między innymi Finlandię, Anglię i Rosję. Obecnie trwają szczegółowe uzgodnienia dotyczące europejskiej interaktywnej strategii marki Purmo. "Jednym z głównych założeń europejskiej e-strategii Purmo, jest ujednolicenie globalnego wizerunku firmy w Internecie oraz stworzenie platformy wspierającej e-commerce" - mówi Emilia Dudek, Marketing Manager w firmie Rettig Heating.

Portal www.purmo.com wdrożony został w oparciu o technologiczną platformę RedDot XCMS - zaawansowany system służący do tworzenia rozległych rozwiązań korporacyjnych. Jednym z głównych elementów wdrożonych na skalę europejską jest system CMS RedDot, służący efektywnemu zarządzaniu treścią w wielojęzycznym portalu Purmo. "Dzięki centralnemu wdrożeniu CMS RedDot, zredukowane zostały koszty operacyjne infrastruktury, szybciej można tworzyć rozwiązania webowe w kilku krajach oraz prowadzić międzynarodowy projekt" - mówi Krzysztof Kacprzyk, Client Service Manager odpowiedzialny w WebService za realizację projektu - "Najważniejszą zaletą takiego podejścia, jest centralne koordynowanie prac rozwojowych struktury e-biznes, ale z pełnymi możliwościami zmian na poziomie danego kraju" - dodaje.

Koncern Rettig Heating Group od wielu lat jest niekwestionowanym liderem na rynku grzejników w Europie. Łącznie w fabrykach w Finlandii, Polsce, Austrii, Wielkiej Brytanii, Chinach, na Węgrzech, Niemczech, Belgii, Francji oraz Szwecji produkcja sięga prawie 9 mln sztuk rocznie. Firma specjalizuje się ponadto w produkcji ogrzewania podłogowego i systemów rurowych. Na polskim rynku grzejniki Purmo obecne są już ponad 10 lat. Produkcja grzejników w Polsce podlega europejskiemu systemowi kontroli jakości, dzięki czemu w 1995 r. British Standards Institution przyznało Rettig Heating certyfikat ISO 9002, a w 2003 - certyfikat ISO 9001. Firma posiada również certyfikat ISO 14001 przyznany za realizowanie polityki przyjaznej środowisku.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Purmo w sieci

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl