SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

PwC będzie doradzać klientom Microsoftu

Microsoft i PwC zawarły strategiczne porozumienie, którego celem jest wsparcie firm zaangażowanych w transformacyjne projekty wykorzystujące technologie Microsoftu.

W ramach porozumienia, konsultanci PwC będą świadczyć usługi doradcze oraz wspierać projekty wdrożeniowe tych klientów, którzy wybrali Microsoft Dynamics wraz z innymi technologiami koncernu z Redmond, takimi jak Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics CRM oraz narzędzia Business Intelligence, które są elementem projektów transformacji biznesowej.

Zawarta umowa obejmuje ponad 30 krajów, w których PwC wspiera przedsiębiorstwa w zakresie integracji aplikacji biznesowych Microsoftu, oferując im swoją wiedzę na temat rynku i procesów biznesowych oraz globalne doświadczenie w dziedzinie transformacji przedsiębiorstw.

Dołącz do dyskusji: PwC będzie doradzać klientom Microsoftu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl