SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sześciu nowych partnerów w PwC

Na początku lipca do grona partnerów firmy doradczej PwC dołączyło sześć osób: Marcin Sidelnik, Cezary Żelaźnicki, Jacek Pawłowski, Piotr Rówiński, Bartłomiej Styrnik i Adam Jamioł.

Na górze (od lewej) Adam Jamioł, Bartłomiej Styrnik, Cezary Żelaźnicki, Na dole (od lewej)Jacek Pawłowski, Piotr Rówiński, Marcin Sidelnik Article

Marcin Sidelnik w PwC jest liderem zespołu ds. technologii podatkowych. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu technologii podatkowych, automatyzacji podatków, Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK) oraz transformacji administracji podatkowej.

Cezary Żelaźnicki jest partnerem zarządzającym kancelarią PwC Legal. Odpowiada za rozwój praktyki prawniczej firmy w Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem obszarów restrukturyzacji korporacyjnej MNC i M&A, bankowości i finansów oraz ochrony danych osobowych.

Jacek Pawłowski pełni funkcję partnera w kancelarii PwC Legal. Specjalizuje się w prawie korporacyjnym i M&A, zamkniętych funduszach inwestycyjnych, planowaniu sukcesji, rynkach kapitałowych i rozwiązywaniu sporów handlowych. Odpowiada także za obszar cyfryzacji usług prawnych oraz rozwój biur regionalnych kancelarii PwC Legal  w Polsce.

Piotr Rówiński w PwC na stanowisku lidera zespołu zarządzania ryzykiem. Jest odpowiedzialny za za usługi w zakresie ładu korporacyjnego, w tym zarządzania ryzykiem, kontroli wewnętrznej, compliance i audytu wewnętrznego.

Bartłomiej Styrnik jest ekspertem rynku finansowego, szczególnie w zakresie regulacji i przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu (AML). Pracuje w zespole Financial Crime Consulting, odpowiadając za rozwijanie istniejących i nowych usług z obszaru AML, oferowanych zarówno klientom w Polsce, jak i na całym świecie.

Adam Jamioł pracuje jako ekspert ds. centrów usług wspólnych. Odpowiada za rozwijanie usług firmy w zakresie wdrażania centrów usług wspólnych w Polsce i w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Jamioł jest członkiem globalnego zespołu doradczego PwC ds. usług wspólnych i wspiera realizację globalnych projektów oraz rozwijanie metodologii spółki w tym zakresie.

PwC zatrudnia łącznie ponad 3500 pracowników, w tym 59 partnerów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sześciu nowych partnerów w PwC

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl