SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PwC z trzema nowymi partnerami w Polsce

Do grona partnerów firmy PwC w Polsce dołączyły trzy osoby: Artur Kaźmierczak i Sławomir Krempa (w dziale doradztwa prawno-podatkowego) oraz Paweł Wesołowski (w dziale audytu).

Artur Kaźmierczak specjalizuje się w doradztwie w zakresie zarządzania ludźmi, w szczególności w obszarze wynagrodzeń, zwłaszcza kadry kierowniczej, rozwoju potencjału pracowników, zarządzania zmianą oraz zarządzania funkcją HR. W ciągu blisko 20 lat pracy w konsultingu oprócz projektów z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim doradzał także przy projektowaniu struktur organizacyjnych, optymalizacji procesów i wypracowywaniu strategii. Realizował projekty w Polsce, krajach nadbałtyckich, na Węgrzech, w Rumunii, Serbii oraz Jordanii. Przed dołączeniem do PwC w 2009 r. pracował na stanowisku dyrektora grupy Human Capital Advisory Services w firmie Deloitte, a wcześniej w Andersen Business Consulting i w Arthur Andersen. Kaźmierczak jest członkiem Rady Programowej Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami, a także autorem kilkudziesięciu publikacji i wystąpień z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Sławomir Krempa jako partner ma realizować usługi podatkowe związane z projektami transakcyjnymi, takie jak analizy podatkowe due diligence, strukturyzacje itp., dla klientów korporacyjnych oraz klientów z sektora private equity. W swojej nowej roli będzie kierował współpracą pomiędzy zespołem ds. fuzji i przejęć, zespołami branżowymi oraz biurami regionalnymi PwC, a także nadzorował zespół ds. nieruchomości. Krempa posiada 14-letnie doświadczenie w zakresie doradztwa podatkowego, z PwC jest związany od maja 2011 r. Jest doktorem nauk prawnych i członkiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Podatkowego (IFA), a także autorem książki i artykułów na temat podatkowych aspektów transakcji restrukturyzacyjnych.

Paweł Wesołowski posiada ponad 12-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia badań i przeglądów sprawozdań finansowych przygotowywanych zgodnie z polskimi zasadami rachunkowości i Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) oraz w badaniu sprawozdań finansowych spółek przygotowujących prospekty emisyjne i notowanych na GPW w Warszawie. Jako partner nadal ma wspierać kluczowych klientów z sektora telekomunikacji, technologii, mediów i rozrywki. Wesołowski regularnie prowadzi warsztaty z MSSF dla klientów, w tym spółek z branży telekomunikacyjnej. Z PwC jest związany od 2001 r., przez ostatnie dwa lata pełnił funkcję dyrektora. Angażuje się także w audytowe projekty pro-bono, wspierając wybrane organizacje charytatywne.

Wraz z nowo mianowanymi partnerami, firma PwC w Polsce od 1 lipca br. ma 49 partnerów.

Dołącz do dyskusji: PwC z trzema nowymi partnerami w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl