SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Pytania kandydatki do rekrutera w kampanii PZU „Przyciągamy najlepszych” (wideo)

PZU zaczął kolejną odsłonę kampanii pod hasłem „Przyciągamy najlepszych” promującej firmę jako atrakcyjnego pracodawcę. Akcję ubezpieczyciel przygotował i realizuje we współpracy z firmami marketingowymi VML Poland i Starlink.

Article

Spot pokazuje nietypowe zakończenie rozmowy kwalifikacyjnej w PZU: kandydatka do pracy komplementuje fachowość rekrutera i prosi go o konkretne, wymyślone przez siebie pytanie. Wprowadza w ten sposób myśl przewodnią akcji, której symbolem jest tag #najlepszastrona.

- Cenimy ludzi z inicjatywą i pomysłem na siebie, dlatego zachęcamy kandydatów do proaktywnego promowania profesjonalnych atutów podczas rozmów rekrutacyjnych oraz w mediach społecznościowych. Sami mamy jednocześnie spore pole do popisu przy promocji kluczowych zalet Grupy PZU jako pracodawcy - wyjaśnia Anna Jastrzębska, dyrektor ds. zarządzania rozwojem w PZU.

To kolejna odsłona kampanii reklamującej ubezpieczyciela jako pracodawcę. Wiosną br. akcja przebiegała pod hasłem „uThoruj sobie drogę na staż”, a w spocie występował mityczny Thor, natomiast w kampanii z ub.r. kandydatka próbowała odgadnąć myśli kury.

Obecna kampania obejmuje reklamy w internecie (Gazeta.pl, Biznes.interia.pl, Biznes.onet.pl, Money.pl, Rp.pl, Parkiet.com, serwisy VoD TVN, TVP i Onetu, Facebook, YouTube, Instagram, strony i aplikacje mobilne). Potrwa do 30 listopada.

Jednocześnie uruchomiono profil PZUkariera na Instagramie, gdzie będzie można śledzić pierwsze kroki w PZU bohaterki spotu, a internauci zachęcani są do prezentowania swoich zawodowych atutów w formie zdjęć z hasztagiem #najlepszastrona (wraz z uzasadnieniem, czemu dana cecha jest ceniona przez pracodawców). Autorzy najlepszych prac zostaną nagrodzeni.

Do współpracy przy kampanii zaproszono także blogerów, którzy opiszą swoje kompetencje i doświadczenia w pracy. W akcji wezmą udział Paulina Basta (paulinabasta.com), Anna Kowalczyk (boskamatka.pl), Justyna Mazur (krotkiporadnik.pl), Michał Fedorowicz (kulturawplot.pl), Tomasz Saweczko (facetemjestem.pl) oraz Marcin Iwuć (marciniwuc.com).

Na stronie PZU.pl uruchomiono zakładkę „Najlepsza strona”, na której znajdują się aktualne oferty pracy w firmie oraz informacje o wynagrodzeniach i benefitach pracowniczych oraz procesie rekrutacji. Realizowany jest też cykl wydarzeń promocyjnych „Dni Grupy PZU” na 14 polskich uczelniach.

Strategię i kreację kampanii w mediach PZU przygotował wspólnie z agencją VML Poland, natomiast za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Starlink.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Pytania kandydatki do rekrutera w kampanii PZU „Przyciągamy najlepszych” (wideo)

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
momos
no... poczucie humoru ze hoho. ubawilem sie po pachy
8 9
odpowiedź