SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PZU w nowej wizerunkowej kampanii przekonuje, że firma to ludzie, na których można polegać (wideo)

PZU rozpoczęło nową kampanię wizerunkową, w której przekonuje, że jest nie tylko firmą ubezpieczeniową. Pokazuje w niej, że pomaga i że firmę tworzą ludzie, na których można polegać. Działania reklamowe przygotowały agencje Red8, UM, Carat i studio produkcyjne Propeller Film.

Article

W kampanii, która potrwa do końca tego roku PZU pokazuje, czym dla jego klientów jest obietnica marki „Możesz na nas polegać” i koncentruje się na pracy swoich pracowników. Kanwą kampanii są wartości kluczowe dla klientów przy wyborze marki ubezpieczeniowej, czyli zaufanie, pewność i poczucie bezpieczeństwa.

- W naszej najnowszej kampanii opieramy się mocno na naszej obietnicy marki „Możesz na nas polegać”.  Tym razem nie prezentujemy nowoczesnych rozwiązań produktowych i obsługowych, ale koncentrujemy się na pracy naszych pracowników, dzięki którym tę obietnicę możemy dotrzymywać. To oni są filarem naszej firmy i dają klientom pewność,  że w każdej sytuacji mogą na nas polegać. Wielokrotnie podkreślaliśmy w komunikacji, że  towarzyszymy klientom na każdym etapie ich życia. Już w momencie zakupu naszych produktów pomagamy podejmować odpowiedzialne decyzje,a dzięki naszym doradcom klienci mogą lepiej dbać o swoją przyszłość. To wielkie zobowiązanie - mówi Aleksandra Agatowska, członek zarządu PZU SA i PZU Życie SA, odpowiedzialna w Grupie PZU m.in. za obszar marketingu.

Spoty (30 i 45”) będą emitowane na antenach ogólnopolskich stacji telewizyjnych, kanałach VoD, a także w mediach społecznościowych (skrócone wersje spotu).

- Jako wiarygodny partner wspieramy klientów przede wszystkim w ich w trudnych, życiowych sytuacjach.  W spocie przedstawiliśmy wyraziste i konkretne postaci – na przykład pracownika, który niesie pomoc w trakcie nawałnic, empatyczną konsultantkę naszej infolinii, czy lekarza z naszej przychodni zdrowotnej. Dla nas człowiek jest najważniejszy. Dlatego PZU to więcej niż ubezpieczenia,  to przede wszystkim ludzie, na których można polegać - dodaje Anna Janiczek, dyrektor zarządzający ds. marketingu i relacji z klientem.

Za kreację odpowiedzialna była agencja Red8, spot wyreżyserowali Maria i Kazimierz Zbąscy - Państwo Rodzeństwo, a jego produkcją zajęło się studio produkcyjne Propeller Film. Za planowanie |i zakup mediów odpowiedzialne były domy mediowe Universal McCann i Carat.

W spocie wykorzystano prawdziwy autobus PZU, pełniący funkcję mobilnego biura i mobilnego centrum obsługi szkód. Część zdjęć wykonano w placówce PZU Zdrowie w Warszawie. Kampanii towarzyszyć będą działania PR oraz intensywna komunikacja wewnętrzna do wszystkich pracowników Grupy PZU. Kampanię wspierać będą również działania w kanałach mediów społecznościowych.  

 

Dołącz do dyskusji: PZU w nowej wizerunkowej kampanii przekonuje, że firma to ludzie, na których można polegać (wideo)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl