SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

PZU promuje ubezpieczenia domu

Firma ubezpieczeniowa PZU promuje ofertę ubezpieczenia domu zachęcając, by w wakacje nie zostawiać go bez opieki. 

– Jak pokazało nasze badanie, poza kraj najczęściej wyjeżdżano latem (50proc.) i były to przeważnie wyjazdy wypoczynkowe, które trwały około tygodnia (40proc.). Za granicę Polacy zwykle wyjeżdżają raz w roku, jednak po Polsce podróżują zdecydowanie częściej - ponad 40 proc. opuszcza swoje miejsce zamieszkania co najmniej 3 razy w roku - mówi Marta Strzyżewska, dyrektor zarządzająca ds. marketingu i zaangażowań społecznych w Grupie PZU.

To oznacza, że wielu Polaków zostawia swoje domy bez opieki na dłuższy czas. Biorąc to pod uwagę oraz fakt, że wiele osób chętnie chwali się swoimi podróżami w mediach społecznościowych, złodzieje mają ułatwione zadanie. Są w stanie lepiej wytypować swój cel i przygotować się do włamania.

– Lato to czas, kiedy choć na chwilę chcemy przełączyć się w tryb beztroski. Po to wyjeżdżamy z domu i zmieniamy otoczenie. Aby pozytywne uczucia nie opuściły nas zaraz po powrocie do domu, warto zadbać o większe poczucie bezpieczeństwa. Możemy to osiągnąć dzięki ubezpieczeniu - dodaje Marta Strzyżewska.

PZU oferuje klientom ubezpieczenie PZU Dom. W wariancie Od Wszystkich Ryzyk można ubezpieczyć się zarówno od najczęstszych szkód, takich jak zalania, pożary, przepięcia czy kradzież z włamaniem, jak i od tych nietypowych, jak zniszczenie mienia przez dzikie zwierzęta lub w wyniku nieprzewidzianej sytuacji, np. gdy szafki zerwą się z mocowań. 

Właśnie ruszyła kampania marketingowa ubezpieczenia PZU Dom, podczas której realizowane będą szerokie działania digital, a także offline w oddziałach PZU oraz u agentów. Za zakup mediów odpowiada dom mediowy Sigma Bis. Kampania potrwa do 18 sierpnia.

Dołącz do dyskusji: PZU promuje ubezpieczenia domu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl