SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

PZU reklamuje „pracę przez dużo P” dla studentów

Ruszyła kampania reklamowa programu praktyk i staży oferowanych przez PZU studentom i młodym absolwentom. Akcja przebiega pod hasłem „Praca przez dużo P”.

PZU reklamuje „pracę przez dużo P” dla studentów

Slogan „Praca przez dużo P” ma podkreślać zalety i możliwości, jakie dają praktyki i staże w PZU. - Szukamy pomysłowych ludzi z pasją. Osobom tym gwarantujemy prestiż płynący z faktu pracy w firmie będącej liderem na rynku, pole do popisu, bo nie kopiujemy zachodnich wzorów ale wdrażamy własne i unikalne pomysły, a także perspektywę ponieważ projekty, które realizujemy nie mają sobie równych na rynku - przekonuje Magdalena Bargieł, dyrektor ds. rozwoju talentu w biurze zarządzania kadrami PZU.

Pierwszy raz program staży i praktyk PZU zrealizował w ub.r. Na początku br. ubezpieczyciel zapowiedział, że od marca do czerwca zwolni 630 pracowników PZU i PZU Życie (więcej na ten temat).

Kampania praktyk i staży obejmie prasę (magazyny studenckie, dzienniki ogólnopolskie, tygodniki opinii), radio, outdoor (citylighty i tablice zewnętrzne w okolicach uczelni, nośniki w metrze i autobusach), internet (m.in. dział pzu.pl/kariera z dokładnymi opisami praktyk i staży, wyszukiwarką ofert pracy i kalendarzem targów pracy) oraz działania na targach pracy w 13 wybranych miastach.

Na drugą połowę br. PZU planuje podobną kampanię skierowaną do osób mających minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe. Na studentów czekać będzie natomiast kolejna edycja konkursu „Wiedzą pisane”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: PZU reklamuje „pracę przez dużo P” dla studentów

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
RSM
PZU - Praca Z Umową-Zleceniem - PZU. A jak tam zwolnienia grupowe?
9 8
odpowiedź