SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Andrew G.P. Bishop oraz James M. Metcalfe zastąpili Alexandra Blacka i Marka Prybutoka w składzie rady nadzorczej EmiTela

Nadzwyczajne zgromadzenie wspólników EmiTela dokonało zmian w składzie rady nadzorczej spółki. Do zespołu dołączyli Andrew G.P. Bishop oraz James M. Metcalfe, którzy zastąpili Alexandra Blacka i Marka Prybutoka.

Article

Obecnie w skład rady nadzorczej EmiTela wchodzą: Ronan Tunney, Przemysław Kurczewski, James M. Metcalfe oraz Andrew G.P. Bishop.

Andrew Bishop zarządza londyńskim biurem Alinda Capital Partners LLC i odpowiada za rozwiązania inwestycyjne i administrację spółki. Jest członkiem komitetów inwestycyjnych oraz członkiem komitetu wykonawczego Alinda Capital Partners. Ma wieloletnie doświadczenie zawodowe, zaś od 18 lat specjalizuje się w zakresie projektów infrastrukturalnych.

Przed dołączeniem do Alinda Capital Partners był dyrektorem zarządzającym w bankowości inwestycyjnej, pracując w departamencie Power, Utilities and Infrastructure w Goldman Sachs w Londynie, gdzie odpowiadał m.in. za fuzje i przejęcia przedsiębiorstw na całym świecie. Wcześniej był wiceprezesem ds. bankowości inwestycyjnej w londyńskim biurze Morgan Stanley odpowiedzialnym za operacje w Europie i na Bliskim Wschodzie. W podobnej roli pracował również w Deutsche Bank oraz w PricewaterhouseCoopers w Londynie.

Z kolei James M. Metcalfe jest partnerem i dyrektorem ds. pozyskiwania inwestycji w Alinda Capital Partners LLC. Pełnił funkcję dyrektora zarządzającego i globalnego szefa bankowości energetycznej, energetyki i usług komunalnych w UBS Investment Bank od lipca 2007 roku do 2011 roku.

Wcześniej pracował z Lehman Brothers Inc., gdzie pełnił funkcję dyrektora zarządzającego Global Power Mergers & Acquisitions Group oraz kierownika ds. Power and Utilities, fuzji i przejęć w JP Morgan. Pracował w Lehman Brothers Holdings Inc. Był dyrektorem Howard Midstream GP LLC w Howard Midstream Partners LP.

Od 8 września 2017 roku zasiada w radzie dyrektorów SourceGas LLC. Metcalfe ma ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie infrastruktury. Posiada tytuł magistra zarządzania w szkole J. L. Kellogga na Northwestern University oraz B.S. w Washington & Lee University.

Zmiany w składzie Rady Nadzorczej odzwierciedlają zaangażowanie amerykańskiego funduszu Alinda Capital Partners, jako głównego udziałowca EmiTel S.A., w rozwój spółki, w tym w dalszą ekspansję na rynku infrastruktury telekomunikacyjnej w Polsce.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Andrew G.P. Bishop oraz James M. Metcalfe zastąpili Alexandra Blacka i Marka Prybutoka w składzie rady nadzorczej EmiTela

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl