SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radio Akademia nowym szkoleniowym projektem Grupy ZPR Media

Wystartował projekt szkoleniowy Radio Akademia uruchomiony przez stacje radiowe Grupy ZPR Media. Dla najlepszych absolwentów przewidziano możliwość realizacji stażu, praktyk i zatrudnienia w jednej ze stacji Grupy Radiowej Time.

Article

Radio Akademia skierowana jest do wszystkich, którzy marzą o pracy w radiu i chcą w praktyce poznać to medium od kuchni.

Szkolenie trwa trzy miesiące i obejmuje m.in. zajęcia z dziennikarstwa informacyjnego, formatowania muzycznego, warsztaty prezenterskie czy emisję głosu.

Koordynatorem projektu jest Norbert Bieńkowski. Wykłady, zajęcia i warsztaty poprowadzą: Piotr Bukowski, Michał Celeda, Andrzej Descours, Artur Jarząbek, Andrzej Jaszczyszyn, Katarzyna Nowakowska, Anna Paluszek, Beata Piekarska, Jacek Prusinowski, Marcelina Przeździęk, Kamil Rutkowski, Piotr Rzepka, Krzysztof Skrzypkowski, Olgierd Wojtkowiak i Maciej Woźnica.

 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radio Akademia nowym szkoleniowym projektem Grupy ZPR Media

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
DW
Ale przepraszam, czego oni będą tych studentów uczyć? Egzaltacji do mikrofonu przy piosence Rihanny albo błyskotliwych "żartów" podczas morning show? Czy może właściwego gustu muzycznego (vide: VOX FM).
18 9
odpowiedź
User
Mieciu
Będą ich obsługi Audacity uczyć ;)
20 9
odpowiedź
User
XXX
Problem w tym, że tego wszystkiego czego tam mają nauczać, nie da się nauczyć :)
Nauka formatowania... na 3-miesięcznym kursie? Haha... fachowcy uczą się tego latami, bo rynek muzyczny to jedna wielka zmienna z wieloma niewiadomymi... ale niech się bawią w Akademie... Celeda wśród wykładowców? On wczoraj w radiu "a teraz możesz zabawić się w radiowca i zapowiedzieć następny utwór, taki DJ Celeda..." ja p... co za radiowa wena... i bardziej niemęskich głosów niż ten Celeda nie było w tej Akademii?
9 9
odpowiedź