SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Niespodzianki Radia Nowy Świat na urodziny

Radio Nowy Świat szykuje niespodzianki z okazji czwartych urodzin. Rozgłośnia zamierza świętować razem z patronami i słuchaczami stacji. Urodzinowe spotkania odbędą się dwóch miastach i w dwóch terminach.
 

Fot. Materiały prasowe RNŚFot. Materiały prasowe RNŚ

Świętowanie 4. urodzin radia rozpocznie się w najbliższą sobotę 6 lipca w kawiarni w Rynku w Nowej Rudzie (ul. Rynek 7), która wyjątkowo zmieni swoją nazwę na Kawiarnia Radia Nowy Świat. W godzinach 10.00 - 12.00 zaplanowany został „Koncert życzeń”, tym razem poprowadzą go prof. Ryszard Koziołek i prof. Wojciech Malajkat. Po audycji Katarzyna Kasia i Klaudiusz Slezak będą prowadzić specjalne wydanie „Poszukiwaczy Politycznego Złota” (12.00 - 13.00). W trakcie tych dwóch programów redaktorzy będą do dyspozycji gości lokalu.

Dwa spotkania Radia Nowy Świat z okazji urodzin

W najbliższą środę 10 lipca Radio Nowy Świat będzie świętować urodziny w warszawskiej Kinotece. Przez cały dzień antenę wzbogacą wiersze autorstwa Artura Andrusa, Piotra Bukartyka i Michała Rusinka oraz seria audycji specjalnych, na żywo z Kinoteki w obecności słuchaczy i patronów.

Na początek format „Koncert życzeń” (10.00-12.00) z Mery Spolsky oraz Mateuszem Andruszkiewiczem. Od 13.00 audycja „Nie będę Panu przerywał” z udziałem: Piotra Bukartyka, Wojciecha Manna i Klaudiusza Slezaka. W „Klubie hipochondryków” (15.00-16.00) Magda Jethon spotka się z Wojciechem Malajkatem, Piotrem Polkiem i Zbigniewem Zamachowskim, a Weronika Wawrzkowicz będzie gościć Tomasza Raczka w programie „Czas na seans (17.00-18.00).

Czytaj także: Nowa dziennikarka RNŚ

Jak czytamy w komunikacie: „Każda z tych audycji specjalnych będzie oddzielona „Muzycznymi Sztafetami”, w których udział weźmie cała plejada nowo światowych redaktorów: „Muzyczna sztafeta #1” (12.00-13.00): Krzysztof Grabowski, Jan Janczy, Tomasz Ławnicki, Grzegorz Markowski, Jan Niebudek, Katarzyna Oklińska i Marcelina Słomian. „Muzyczna sztafeta #2” (14.00–15.00): Adrianna Calińska-Czaniecka, Klaudia Kowalczyk, Agnieszka Lipka-Barnett, Marcin Mann, Marek Napiórkowski, Adam Nowak i Patryk Rabiega. „Muzyczna sztafeta #3” (16.00 – 17.00): Olga Bobienko, Jakub Jędras, Ksenia Maćczak, Anna Rokicińska, Adam Stasiak, Piotr Topoliński, Helena Wnorowska i Maria Zamachowska. „Muzyczna sztafeta #4 (18.00 – 19.00): Adriana Bąkowska de Carvalho, Mateusz Kuśmierek, Paweł Orlikowski, Michał Porycki, Kacper Siedlecki , Jerzy Sosnowski i Mikołaj Tyczyński”.

Środowe serwisy informacyjne w RNŚ mają być realizowane w parach i emitowane prosto z Kinoteki. Prezenterami będą od 11.00 do 15.00 Helena Wnorowska i Piotr Topoliński, od 16.00 do 19.00 Adrianna Calińska-Czaniecka i Tomasz Ławnicki. Za materiały reporterskie odpowiadają Wiktoria Wichrowska i Filip Matysik.

O godz. 19.00 startuje seans z Tomaszem Raczkiem, który wybrał na ten dzień film Francisa Forda Coppoli „Rozmowa”. A na koniec (21.00-02.00) silent disco dla patronów i słuchaczy. Za muzykę odpowiadać będą: Olga Bobienko, Marcelina Słomian, Maria Zamachowska, Mateusz Andruszkiewicz, Marcin Mann, Patryk Rabiega, Adam Stasiak i Mikołaj Tyczyński.

Dołącz do dyskusji: Niespodzianki Radia Nowy Świat na urodziny

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Come on you gunners !
Czy Budex i Gąs też poprowadzą jakieś specjalne audycje ??A nie ! Pomyliłem rozgłośnie !
odpowiedź
User
Czapka z daszkiem
W 357 będzie Zalew, Daria i Organek. Yeah!
odpowiedź
User
Gus
Słabe to wszystko i biedne.
odpowiedź