SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mariusz Szuster wiceprezesem nadawcy Radia Plus

Na stanowisko wiceprezesa spółki Porozumienie Radiowe Plus (Grupa ZPR Media), nadającej Radio Plus, został powołany Mariusz Szuster. W Grupie ZPR Media pracuje od 20 lat.

Mariusz Szuster Mariusz Szuster

Prezesem Porozumienia Radiowego Plus od listopada 2005 roku jest Leszek Kozioł, a wiceprezesem - od połowy 2018 roku ks. Robert Pietrzyk. Kozioł w kwietniu br. odszedł z funkcji wiceprezesa spółki Time i prezesa Radia Eska (obie należą do Grupy ZPR Media).

Porozumienie Radiowe Plus jest nadawą Radia Plus. Spółka Time jest jego mniejszościowym udziałowcem, większość udziałów ma kilka archidiecezji.

Według nadania Radio Track od marca do maja br. Radio Plus miało 2 proc. udziału w rynku słuchalności, tyle samo co rok wcześniej.

Mariusz Szuster dyrektorem generalnym Grupy Radiowej Time

Pod koniec marca br. Mariusz Szuster awansował na nowo utworzone stanowisko dyrektora generalnego Grupy Radiowej Time. Odpowiada za realizację celów operacyjnych we wszystkich obszarach, obejmujących działalność radiową w Grupie ZPR Media.

Szuster związany jest z Grupą ZPR Media od 2000 roku. Pracował w działach handlowych, pełniąc funkcję dyrektora handlowego, a następnie od roku 2008 dyrektora zarządzającego w filiach spółek Radio Eska i Time.

W 2011 roku objął stanowisko zastępcy dyrektora krajowego sprzedaży bezpośredniej i od tego czasu odpowiadał za koordynację sprzedaży lokalnej w ramach produktów radiowych Grupy. Do jego zadań należało również nadzorowanie pracy we wszystkich oddziałach terytorialnych spółki, wdrażanie nowych projektów, sprzedaż internetu, koncertów, współpraca z innymi spółkami Grupy ZPR Media. Od maja 2017 roku, jako zastępca dyrektora handlowego radia, zarządzał również zespołem sprzedażowym w Warszawie.

Dołącz do dyskusji: Mariusz Szuster wiceprezesem nadawcy Radia Plus

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
wiseman
Może niech zacznie od podnoszenia jakości realizacji dźwięku... Ucinanie piosenek dosłownie w połowie, aby nadać reklamy lub liner, jest pewnym brakiem szacunku do odbiorcy. Ktokolwiek słuchał Plusa, wie dokładnie o czym mówię.
0 0
odpowiedź
User
Emil
Tak to prawda radio plus się popsuło przerywają często piosenki wkurza mnie to i do tego coraz więcej reklam.
0 0
odpowiedź