SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radio Plus zmienia ramówkę na Światowe Dni Młodzieży

W dniach 25-31 lipca br. Radio Plus dostosuje ramówkę do uroczystości związanych ze Światowymi Dniami Młodzieży. Rozgłośnia będzie relacjonować na bieżąco wizytę papieża Franciszka.

Pasma emitowane od godz. 9.00 do 16.00 w całości poświęcone zostaną Światowym Dniom Młodzieży. Relacje reporterskie z miejsc uroczystości będą się odbywać z wykorzystaniem łączności satelitarnej i wozu transmisyjnego.

Poranny program „Kto rano wstaje” (godz. 6.00 - 9.00) oraz popołudniowy „Magazyn reporterów ŚDM” (godz. 16.00 - 20.00) będą nadawane na żywo ze studia Radia Plus w Krakowie.

Radio Plus oddeleguje 17 dziennikarzy do relacjonowania ŚDM na potrzeby serwisów informacyjnych i programów specjalnych. Nad przygotowywaniem programów i serwisów radiowych oraz materiałów wideo i audio przeznaczonych do mediów społecznościowych będzie pracować zespół 30 osób.

Radio Plus jest oficjalnym partnerem medialnym Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Z inicjatywy rozgłośni wielkoformatowa siatka z napisem „Witamy! Welcome!”, witająca pielgrzymów przybywających na Światowe Dni Młodzieży, zawisła na dawnym krakowskim hotelu Forum.

Z danych badania Radio Track wynika, że w okresie od lutego do kwietnia br. udział w rynku sieci radiowej Radio Plus wyniósł 2,1 proc.

 

Dołącz do dyskusji: Radio Plus zmienia ramówkę na Światowe Dni Młodzieży

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mario
To oni mają tylu dziennikarzy? Dwójka prezenterów na zmianę przez cały dzień prowadzi program i dwójka czyta wiadomości, więc pewnie na czas SDM zatrudnili kilku.
0 0
odpowiedź