SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radio Rekord Mazowsze rozpoczęło nadawanie

W piątek 24 stycznia ruszyła nowa stacja - Radio Rekord Mazowsze. Lokalna rozgłośnia będzie nadawać w Ciechanowie na częstotliwości 88,7 FM.

Article

O godzinie 12.00 w piątek 24 stycznia wystartowała nowa stacja Radio Rekord Mazowsze o charakterze lokalnym. Będzie nadawać muzykę taneczną, choć Rafał Tatarek, pełnomocnik zarządu Radia Rekord FM zaznacza, że radio będzie „grać dla wszystkich”. - Na naszej antenie będą pojawiały się największe przeboje ostatnich lat. Będzie to muzyka rozrywkowa, przy której każdy będzie się mógł dobrze bawić - zaznacza.

Na antenie mają znaleźć się najważniejsze informacje z Ciechanowa i okolic. - Nasi reporterzy będą wszędzie tam, gdzie będzie działo się coś ważnego, ale jednocześnie chcemy być jak najbliższej ludzi – deklaruje Stefan Tatarek, prezes zarządu Radia Rekord FM.

Jak przekazał portalowi Wirtualnemedia.pl Krzysztof Domagała z Radia Rekord, w zespole są m.in. Krzysztof Podliński, Edyta Szewczyk, Michał Wulczyński i Michał Szczyglak.

- W ramówce radia będą m.in. dobrze sprawdzone formaty z Radomia jak Rekordowy Róg Obfitości. Sporo rozmów z lokalnymi gośćmi oraz lokalne serwisy informacyjne - stwierdza.

Stacja będzie korzystała z systemu antenowego na ciechanowskim kominie PEC o mocy 500 W.

Radio Rekord Mazowsze to trzecia stacja, jaka powstała pod marką Radio Rekord. Można jej słuchać także w Radomiu na 106,2 MHz i Ostrowcu Świętokrzyskim na 89,6 MHz (nadaje tam od września 2017 roku). Powstała w 1994 roku, można jej słuchać także w internecie pod adresem http://www.radiorekord.pl/radionowe.php.

W okresie od grudnia 2018 roku do maja 2019 roku, podobnie jak rok wcześniej, na pozycji lidera rynku radiowego w Radomiu uplasowało się Rekord FM. Stacja ta względem analogicznego okresu rok wcześniej zanotowała spadek udziału w rynku z 27,7 proc. do 25,8 proc.

Obecnie trwają prace nad nową stroną internetową rozgłośni radiorekord.pl, ale zespół będzie się skupiać głównie na rozwoju portalu ciechanow.cozadzien.pl.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radio Rekord Mazowsze rozpoczęło nadawanie

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Maciej z Radomia
"Trwają prace nad nową stroną internetową radiorekord.pl" :D
No śmiech na sali ;) od ilu juz lat? 6? 7? Talarki pracują nad wszystkim jak zawsze "intensywnie" :D
15 18
odpowiedź
User
Ruk Obwidoździ
"Trwają prace nad nową stroną internetową radiorekord.pl"
No śmiech na sali od ilu juz lat? 6? 7? Talarki pracują nad wszystkim jak zawsze "intensywnie"

"ogarnie się" chyba, że "księgowa się pomyliła" znowu :)
6 12
odpowiedź
User
Maciej
"Trwają prace nad nową stroną internetową radiorekord.pl"
No śmiech na sali od ilu juz lat? 6? 7? Talarki pracują nad wszystkim jak zawsze "intensywnie"
A ty co zrobiłeś pozytywnego przez ostatnie lata poza sianiem nienawiści w głupich komentarzach. No pochwal się wirtuozie sztuki radiowej
11 7
odpowiedź