SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM liderem słuchalności wśród kadry zarządzającej, A 17 najbardziej w dół

Wśród kadry zarządzającej najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową w okresie od września do listopada ub.r. było RMF FM, które pochwalić się mogło największym wzrostem w zestawieniu. Z kolei najwięcej straciło Audytorium 17 - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Shutterstock.com Article

Udział RMF FM pod względem słuchania wśród kadry zarządzającej (dyrektorzy, prezesi i kierownicy) w okresie od września do listopada 2022 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 32,2 proc. Względem analogicznego okresu rok wcześniej zwiększył się o 3,7 pkt. proc. - wynika z danych Radio Track Kantar Polska, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. Jednoczesnie był to największy wzrost w zestawieniu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Wiceliderem było Radio ZET z udziałem na poziomie 13,1 proc., po wzroście o 1,6 pkt. proc.

Podium uzupełnia Eska - wzrost o 1,6 pkt. proc. do 5 proc.

A 17 najbardziej w dół

Największy spadek odnotowała sieć Audytorium 17, której średni udział w analizowanej fali wśród kadry zarządzającej wyniósł 2,4 proc. Względem analogicznego okresu rok wcześniej strata wyniosła 1,7 pkt. proc.

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od września do listopada 2022 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Dołącz do dyskusji: RMF FM liderem słuchalności wśród kadry zarządzającej, A 17 najbardziej w dół

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tadeusz
Ja z kolegom pszewodniczącym Rady słuchamy tylko Polskiego Radia, vice versa nadaje najleprze audycje.
7 4
odpowiedź
User
Emil
Ja nie słucham rmf fm ani eski nie wiem jak ludzie mogą tego słuchać ja nawet jak jadę autobusem i słyszę ze kierowca słucha rmf fm to idę na tył żeby tego nie słyszeć.
18 3
odpowiedź
User
Pudzianowski Mariusz
Omijam taką muzykę i te radiostacje z czołówki rankingu szerokim łukiem, Żebyście wiedzieli jakiej ja muzyki słucham to by wam kapcie pospadały.
14 2
odpowiedź