SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

RMF FM liderem słuchalności wśród kadry zarządzającej, A 17 najbardziej w dół

Wśród kadry zarządzającej najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową w okresie od września do listopada ub.r. było RMF FM, które pochwalić się mogło największym wzrostem w zestawieniu. Z kolei najwięcej straciło Audytorium 17 - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Udział RMF FM pod względem słuchania wśród kadry zarządzającej (dyrektorzy, prezesi i kierownicy) w okresie od września do listopada 2022 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 32,2 proc. Względem analogicznego okresu rok wcześniej zwiększył się o 3,7 pkt. proc. - wynika z danych Radio Track Kantar Polska, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl. Jednoczesnie był to największy wzrost w zestawieniu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Wiceliderem było Radio ZET z udziałem na poziomie 13,1 proc., po wzroście o 1,6 pkt. proc.

Podium uzupełnia Eska - wzrost o 1,6 pkt. proc. do 5 proc.

A 17 najbardziej w dół

Największy spadek odnotowała sieć Audytorium 17, której średni udział w analizowanej fali wśród kadry zarządzającej wyniósł 2,4 proc. Względem analogicznego okresu rok wcześniej strata wyniosła 1,7 pkt. proc.

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego w okresie od września do listopada 2022 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Dołącz do dyskusji: RMF FM liderem słuchalności wśród kadry zarządzającej, A 17 najbardziej w dół

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tadeusz
Ja z kolegom pszewodniczącym Rady słuchamy tylko Polskiego Radia, vice versa nadaje najleprze audycje.
odpowiedź
User
Emil
Ja nie słucham rmf fm ani eski nie wiem jak ludzie mogą tego słuchać ja nawet jak jadę autobusem i słyszę ze kierowca słucha rmf fm to idę na tył żeby tego nie słyszeć.
odpowiedź
User
Pudzianowski Mariusz
Omijam taką muzykę i te radiostacje z czołówki rankingu szerokim łukiem, Żebyście wiedzieli jakiej ja muzyki słucham to by wam kapcie pospadały.
odpowiedź