SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Radio ZET i RMF FM tracą, Trójka zyskuje w województwie pomorskim

Przedstawiamy raport Radio Track MillwardBrown SMG/KRC za okres wrzesień - listopad 2012 przygotowany dla portalu Wirtualnemedia.pl - dotyczący najpopularniejszych stacji radiowych w województwie pomorskim.

Pozycję lidera zajęło RMF FM (spadek z 26,70 proc. do 24,70 proc.). Drugie miejsce należało do Radia ZET (z 16,50 proc. do 13,50 proc.). Ostatnią pozycję podium zajęła Trójka (wzrost z 9,90 proc. do 11,00 proc.). Czwarta lokata należała do Jedynki (mały wzrost z 8,90 proc. do 9,00 proc. udziału).

 wrzesień 2011 : listopad 2011czerwiec 2012 : sierpień 2012lipiec 2012 : wrzesień 2012sierpień : październik 2012wrzesień 2012 : listopad 2012
Radio RMF FM26,7%23,4%23,4%23,2%24,7%
Radio ZET16,5%13,1%13,9%12,2%13,5%
Trójka - Program 3 Polskiego Radia9,9%11,0%12,0%10,8%11,0%
Jedynka - Program 1 Polskiego Radia8,9%9,2%10,9%10,2%9,0%
Radio RMF MAXXX (Trójmiasto)5,4%5,7%5,9%5,9%6,1%
Polskie Radio Gdańsk4,4%5,5%5,4%5,2%5,9%
Radio Złote Przeboje Trefl 103 i 99,2 FM (Trójmiasto)3,0%4,4%4,1%4,7%5,1%
Radio ESKA (Trójmiasto)3,3%2,6%2,7%4,0%4,0%
Radio Maryja1,5%2,6%2,2%3,5%3,0%
Radio RMF MAXXX (Pomorze)2,4%2,7%2,1%1,8%2,4%
Radio Kaszebe2,8%3,5%2,3%3,0%2,2%
Radio Plus Gdańsk1,1%2,8%3,1%2,7%1,8%
Radio Eska Rock1,4%2,0%1,6%1,9%1,8%
Radio RMF Classic (sieć: 18 częstotliwości)0,6%1,7%1,0%1,1%1,3%
Radio TOK FM3,3%2,3%1,9%1,7%1,2%
Radio Weekend (Chojnice)2,7%1,5%2,0%2,1%1,2%
Radio CHILLI ZET0,9%1,2%1,1%1,0%0,8%
Polskie Radio Koszalin1,6%0,4%0,6%0,7%0,7%
Radio Malbork0,1%0,6%0,7%0,5%0,5%
Dwójka - Program 2 Polskiego Radia0,9%0,7%1,0%1,0%0,5%
Czwórka – Program 4 Polskiego Radia0,7%0,9%0,2%0,2%0,3%
Radio Fama (Słupsk)0,0%0,1%0,1%0,4%0,2%
Radio Plus Koszalin0,4%0,9%0,5%0,7%0,2%
Radio Głos (Pelplin)0,1%0,0%0,1%0,1%0,1%
Radio Słupsk0,2%0,2%0,3%0,3%0,1%
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radio ZET i RMF FM tracą, Trójka zyskuje w województwie pomorskim

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
jaro
ciekawe kto taki RMF MAX slucha, radio ktore w swojej playliscie ma, moze z 20 utworow ha. Zal. Eska lepsza 100razy, lepsze programy i w ogole.
odpowiedź
User
maro
Ciekawe kto Eski słucha? RMF MAXXX lepsze jest 200 razy, lepsze programy i w ogóle.
odpowiedź