SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radio ZET latem z koncertami i studiem „ZET Cafe”, a bez Moniki Olejnik

W poniedziałek 30 czerwca br. rusza letnia ramówka Radia ZET. Znajdzie się w niej wielogodzinne pasmo „Lato ZET” oraz wyjazdowy cykl audycji „ZET Cafe”. Przerwę wakacyjną będą natomiast miały programy Moniki Olejnik.

Article

Podczas wakacji w dni powszednie między 6.00 a 10.00 stacja bez zmian emitować będzie poranne pasmo „Dzień dobry bardzo” prowadzone przez Marzenę Chełminiak, Marka Starybrata i Marcina Sońtę. Następnie, od 10.00 aż do 23.00 nadawane będzie pasmo prezenterskie Lato ZET” prowadzone rotacyjnie przez Agnieszkę Kołodziejską, Tomasza Florkiewicza, Damiana Michałowskiego, Michała Korościela, Piotra Sworakowskiego i Marcina Wojciechowskiego. Z kolei od 23.00 do 1.00 w nocy na antenie słuchać będzie można bloku „Lato ZET - non stop przeboje bez gadania”.

W soboty między 10.00 a 14.00 Agnieszka Kołodziejska prowadzić będzie wyjazdową audycję „ZET Cafe”, która co tydzień będzie nadawana z miasta, w którym dzieje się coś ciekawego i wartego polecenia. Mobilne studio stacji odwiedzi m.in. Warszawę, Przemyśl, Łęczycę, Szczecin, Sieradz, Rudę Śląską i Łódź (dowiedz się więcej).

W letniej ramówce bez zmian emitowane będą audycje „Nosel kręci… na zlecenie”, „Taniec z Bryndalem”, „MultikinoZETka”, „Historia świata wg Niekrytego Krytyka”, „Lista Przebojów Radia ZET”, czy „Świat według Blondynki”. Z kolei audycje „Gość Radia ZET” i „7 Dzień Tygodnia” prowadzone przez Monikę Olejnik będą nadawane tylko do 11 lipca i powrócą na antenę po wakacjach.

Latem Radio ZET wraz z TVP2 organizuje trasę koncertową „Lato ZET i Dwójki”, podczas której w ośmiu miejscowościach odbędzie się dziewięć koncertów. Siedem z nich będzie transmitowana na antenach TVP2 i Radia ZET. Podczas trasy wystąpi osiemdziesięciu artystów z polski i zagranicy (więcej na ten temat).

Rozgłośnia podczas wakacji zorganizuje też akcję „Active Summer”. Od środy do niedzieli w sportowych strefach na plażach różnych polskich kurortów będzie można m.in. wziąć udział w ćwiczeniach pod okiem instruktorów, konkursach i zawodach sportowych z nagrodami.

Z danych Radio Track wynika, że średni udział Radia ZET w rynku w okresie od marca do maja br. wyniósł 15 proc. (zobacz dane wszystkich stacji ogólnopolskich).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radio ZET latem z koncertami i studiem „ZET Cafe”, a bez Moniki Olejnik

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl