SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Radio ZET z nową ramówką: Michałowski i Korościel rano - Kołodziejska, Sońta i Ptaszyński po południu

Od 3 kwietnia Radio ZET wprowadza nową ramówkę, w której pasmo poranne będzie prowadzili Damian Michałowski i Michał Korościel, a przedpołudniowe - Tomasz Florkiewicz. Z kolei Agnieszka Kołodziejska będzie prowadzić pasmo w godz. 12-15, a Marcin Sońta i Mateusz Ptaszyński - w godz. 15-18.

Od lewej: Damian Michałowski i Michał KorościelArticle

Damian Michałowski i Michał Korościel będą nowymi gospodarzami „Poranka z Radiem ZET” emitowanego od poniedziałku do piątku w 5.30-9.00. Obecnie to pasmo prowadzą zazwyczaj Agnieszka Kołodziejska i Tomasz Florkiewicz, a w weekendy - m.in. Michałowski i Marcin Sońta. Niezmiennymi elementami programu będą wywiady Konrada Piaseckiego po godz. 8 oraz cykl „Nosel wkręca na zlecenie” Kamila Nosela.

Po godz. 9 będzie emitowane pasmo, w którym Tomasz Florkiewicz w ramach cyklu „Wielkie dzieny w Radiu ZET” będzie pozwalał słuchaczom na antenie lub poprzez stronę Radiozet.pl składać podziękowania. Nowością będzie stałą rozmowa z lekarzem medycyny estetycznej dr Krzysztofem Gojdziem. Ponadto Michał Dzienyński będzie regularnie dwiedzał słuchaczy Radia ZET, w całej Polsce, natomiast Szymon Majewski nadal będzie opowiadał o swoich doświadczeniach małżeńskich.

Obecnie gospodarzami pasma przedpołudniowego są Marcin Sońta i Mateusz Ptaszyński, którzy od 3 kwietnia będą prowadzić „Popołudnie z Radiem ZET” w godz. 15-18 (obecnie prowadzi je Damian Michałowski). W programie będą emitowane m.in. „Mądrości gwiazd”, konkurs „Trzy po trzy”, „GaZETki, czyli bieg przez plotki”, a w piątki również „Rapsy Szymona M”, czyli rzeczywistość widzianą oczami "niedoszłego rapera" - Szymona Majewskiego.

Z kolei pasmo w godz. 12-15 będzie prowadziła Agnieszka Kołodziejska. W programie znajdzie się dużo informacji związanych z przygotowaniami do wakacji, zdrowym odżywianiem oraz fitnessem, a Tomasz Michniewicz w audycji „W drogę” będzie radził, jak zaplanować podróż marzeń. Obecnie gospodarzem tego pasma jest Michał Korościel.

„Wieczór z Radiem ZET” (w godz. 18-22) bez zmian będzie prowadził Marcin Wojciechowski. W piątek w tym paśmie będzie emitowana lista przebojów, a w sobotę - audycja „ZET ZET w Radiu ZET” Zbigniewa Zeglera. Natomiast w godz. 22-24 gospodarzem „Pomiędzy dniem a snem będzie Hubert Radzikowski w dni powszednie, a Marcin Łukasik - w weekendy.

„Mapa świata” Tomasza Michniewicza, emitowana w soboty i niedziele o godz. 9, teraz będzie trwała dwie godziny. Zaraz potem będzie można posłuchać czterogodzinnego pasma „Życie jak marzenie” prowadzonego przez Marzenę Chełminiak.

- W Radiu ZET na wiosnę więcej pozytywnej energii, lekkości, inspiracji, siły tkwiącej w muzyce, pewnych wiadomości i nowych pozycji programowych - zapowiada Sławomir Assendi, redaktor naczelny stacji.

Według badania Radio Track od grudnia ub.r. do lutego br. Radio ZET miało 11,7 proc. udziału w rynku słuchalności.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radio ZET z nową ramówką: Michałowski i Korościel rano - Kołodziejska, Sońta i Ptaszyński po południu

79 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ton nadaje
Nowa ramówka? Zadaje się jedynie nowy grafik dla DJ. Jak się nie sprawdzi, to od września Sońta z Ptaszyńskim w poranku, Michałowski 9-12, Korościel 12-15, Aga i Tomek 15-18 i tak w kółko. Zamieszali łyżką w herbacie, ale cukru nie dosypali.
odpowiedź
User
Caro
Tego się nie da słuchać... bZdETy...
odpowiedź
User
Tom
Radio Zet właściwie niczym się nie różni od radia Złote Przeboje. Zetkę pasuje odmłodzić, wprowadzić nowe audycje ze zróżnicowaną muzyką ( mam tu na myśli gatunki rzadko prezentowane w radiu) a także bardziej obiektywne wiadomości.
odpowiedź
User
tt
Michałowski i Korościel na plus rankiem. Zróżnicować jeszcze muzykę bo się nie da słuchać.
odpowiedź
User
Pakson
Przywrócić Planetę FM
odpowiedź