SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radosław Tyszko nowym dyrektorem sprzedaży Ceneo, odchodzi Katarzyna Stehlik

Radosław Tyszko objął funkcję dyrektora sprzedaży w Ceneo.pl. Zastąpił na tym stanowisku Katarzynę Stehlik, która po 7 latach rozstała się z firmą.

Radosław Tyszko Article

Do zadań Radosława Tyszki należą rozwijanie relacji z klientami i realizacja strategii sprzedaży, ale również budowa nowego działu. Ceneo.pl w najbliższym czasie planuje bowiem zwiększyć swoją aktywność w obszarze cross-border.

Tyszkę w realizacji zadań będzie wspierał Bartłomiej Bernat, który z początkiem marca awansował w strukturze Ceneo.pl na stanowisko kierownika działu sprzedaży sekcji producenckiej. Wcześniej w serwisie zajmował się wsparciem i obsługą kluczowych klientów.

Radosław Tyszko: z Picodi do Ceneo

Radosław Tyszko w e-commerce jest aktywny od ponad 14 lat. Swoje pierwsze zawodowe kroki w branży stawiał m.in. w serwisie Ceneo.pl, gdzie pracował już jako E-commerce Director. Przez ostatnie 5 lat związany był z serwisem Picodi.com, gdzie pełnił funkcję general managera. Jako dyrektor sprzedaży zaczynał karierę w firmie RTB House.

Jest absolwentem Instytutu Socjologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończył też studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Sprzedażą w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu oraz Szkołę Coachingu Managerskiego organizowaną przez firmę Moderator.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Radosław Tyszko nowym dyrektorem sprzedaży Ceneo, odchodzi Katarzyna Stehlik

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl