SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rafał Ogrodnik i Dominika Stępińska-Duch w zarządzie nadawcy TTV

Członkowie zarządu TVN Dominika Stępińska-Duch i Rafał Ogrodnik weszli do zarządu spółki Stavka nadającej TTV (jej właścicielem jest TVN). Poprzednio jedynym członkiem zarządu Stavki był Edward Miszczak.

Rafał Ogrodnik i Dominika Stępińska-Duch, fot. TVNArticle

Dominika Stępińska-Duch pracuje w TVN Discovery Polska od września ub.r. jako szef pionu prawnego, jest też członkiem zarządu spółek TVN i TVN Digital. Wcześniej przez cztery lata była partnerem kierującym praktyką prawa karnego dla biznesu w kancelarii Raczkowski Paruch. Ogółem z branżą prawną jest związana od ponad 20 lat.

Rafał Ogrodnik od połowy 2014 roku jest członkiem zarządu Discovery Polska, a w połowie 2018 roku - po tym jak Discovery przejęło Scripps Networks Interactive, poprzedniego właściciela Grupy TVN - wszedł do zarządów TVN i TVN Digital. Natomiast w lipcu ub.r. został członkiem zarządu spółki Scripps Networks Polska.

Od kwietnia ub.r. członkiem zarządu Stavki jest Edward Miszczak, członek zarządu i dyrektor programowy TVN.

W ub.r. Stavka, nadawca dostępnego m.in. w naziemnej telewizji cyfrowej kanału TTV, osiągnęła wzrost przychodów o 15,1 proc. do 107,39 mln zł, a przy spadku kosztów operacyjnych o 29,1 proc. do 48,45 mln zł jej zysk netto poszedł w górę z 16,19 do 43,56 mln zł. 100 proc. udziałów spółki należy do TVN.

Według badania Nielsen Audience Measurement w październiku br. średnia widownia minutowa TTV wynosiła 140 283 osoby, a udział w rynku oglądalności - 2,15 proc., po spadku o 5,3 proc. rok do roku.

Z końcem października br. z zespołu zarządzającego TVN Discovery Polska odchodzą Maciej Maciejowski (nadzorował obszar internetowy) i Tomasz Marszałł (odpowiadał za marketing). Natomiast na początku września poinformowano, że z TVN rozstaje się prezes firmy Piotr Korycki, a jego obowiązki przejmie Katarzyna Kieli.

Dołącz do dyskusji: Rafał Ogrodnik i Dominika Stępińska-Duch w zarządzie nadawcy TTV

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl