SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Reality show o problemie alkoholizmu w TV4

Stacja telewizyjna TV4 pracuje nad nowym programem, który ma przełamać tabu dotyczące problemu alkoholizmu.

TV4 i wrocławski producent ATM pracują nad formułą nowatorskiego programu typu 'reality', którego motywem przewodnim jest złamanie tabu dotyczącego problemu alkoholizmu. Pierwsza seria, pod roboczą nazwą C2H5OH, pojawi się jesienią- podano w komunikacie przesłanym wortalowi Wirtualnemedia.pl.

Program jest wspólnym pomysłem stacji i producenta. Trwają już poszu­kiwania uczestników. Nie będzie castingu ani ogło­szeń w prasie, producenci nawiązali kontakt z klubami anonimowych alkoholików. Kamery przez trzy miesią­ce będą towarzyszyć alko­holikom w terapii. Pokaza­ne zostanie ich codzienne życie, nagrane zwierzenia, rozmowy z terapeutą. Mo­tywem przewodnim jest ła­manie tabu dotyczącego choroby alkoholowej. - Cze­goś takiego nikt jeszcze nie zrobił - tłumaczy "Dziennikowi" pomysł Piotr Fajks, prezes TV 4. 

 Nowy program wiąże się z dużym ryzykiem. Czy widzo­wie zaakceptują tak dra­styczny temat? W Niem­czech klapą okazało się reali­ty show, którego uczestnicy walczyli z otyłością. Trzeba było zdjąć je z anteny.
- W biznesie telewizyjnym trzeba podejmować ryzyko - stwierdza jednak Fajks.

Dołącz do dyskusji: Reality show o problemie alkoholizmu w TV4

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl