SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Red Bull Mobile No Limits w Play za 29,5/39,5 zł

Wprowadzona właśnie przez Play taryfa Red Bull Mobile No Limits w wersji za 29,5 zł miesięcznie obejmuje nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci, a za 39,5 zł - także nielimitowane SMS-y. W obu ofertach klient dostaje 50 MB na transfer interntowy.

Red Bull Mobile No Limits w Play za 29,5/39,5 zł

W wersji Red Bull Mobile No Limits z abonamentem 29,5 zł SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci kosztują 18 gr. Dostępny jest też pakiet 222 SMS-ów do wszystkich za 4 zł.

W obu wersjach taryfy (za 29,5 i 39,5 zł) umowa jest podpisywana na czas nieokreślony. Klient otrzymuje też 50 MB pakietu internetowego, przy czym korzystanie z Facebooka i NK.pl, a także YouTube’a (aktywowanego na m.redbullmobile.pl) jest darmowe i nie powoduje zmniejszania tego pakietu. Po wyczerpaniu 50 MB prędkość transferu mocno spada. Można wtedy dokupić 2 GB za 20 zł, a także wcześniej już dostępne pakiety 333 MB (za 11 zł) i 666 MB (za 16 zł).

Opłata aktywacyjna wynosi 49 zł. Umowa jest bezterminowa - przedłuża się co miesiąc, a klient może ją zerwać w każdym momencie bez żadnej kary.

Red Bull Mobile No Limits to błyskawiczna odpowiedź Play na zaprezentowaną w czwartek przez Orange taryfę NJU.mobile (przeczytaj o niej więcej).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Red Bull Mobile No Limits w Play za 29,5/39,5 zł

13 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
krystyna
do kitu ta odpowiedź play
17 18
odpowiedź
User
nikuś
a gdzie ta oferta jest w sprzedaży? bo na stronie jej nie ma. To tylko chyba dla picu!
12 10
odpowiedź
User
pikus
widać że obniżenie stawek operatorskich przynosi wreszcie skutki, czekam na odpowiedź plusa i t-ery
9 12
odpowiedź
User
DAREK
no to play polegnie teraz ...orange ma lepszy zasieg!!!!!!!!
10 14
odpowiedź
User
ASDFG
Powiem tak. Bardzo dobrze,że coś się dzieje na tym rynku.
Przestańcie psioczyć na PLAY, Przecież to, że obniżyli opłaty za rozmowy, to chyba dobrze dla klientów Prawda. Więc cieszyć się trzeba, a nie obrażać. Moje zdanie jest takie, osobiście to jak najdalej od ORANGE!!
19 9
odpowiedź