SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rekordowy Twój STYL

Najwyższa sprzedaż w historii

Miesięcznik Twój STYL, po bardzo dobrych wynikach sprzedaży w pierwszej połowie roku, odniósł kolejny, spektakularny sukces na rynku polskim.

Numer lipcowy miesięcznika Twój STYL sprzeda się w rekordowej ilości 440 tysięcy egzemplarzy (dane Wydawcy), przy 3 % zwrotach.

To najwyższa sprzedaż w 14- letniej historii miesięcznika Twój STYL.

Wydawnictwo przewiduje osiągnięcie podobnego poziomu sprzedaży także w przypadku numeru sierpniowego, który ukaże się na rynku 11 lipca.

Ostatni wzrost sprzedaży miesięcznika Twój STYL (+5% w pierwszym kwartale, dane ZKDP) i bardzo dobre prognozy sprzedaży numerów letnich pozwolą najprawdopodobniej na pobicie kolejnego rekordu: średnia sprzedaż miesięcznika Twój STYL przekroczy w tym roku 300 tys. egzemplarzy.

Wzrostowi sprzedaży miesięcznika Twój STYL towarzyszy znaczny spadek popularności innych miesięczników kobiecych, także tych, które od niedawna znalazły się w sprzedaży na polskim rynku.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rekordowy Twój STYL

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl