SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Relacje z Igrzysk Olimpijskich w Soczi na antenach Polskiego Radia

Polskie Radio będzie nadawać na swoich antenach relacje oraz transmisje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Publiczny nadawca będzie emitował m.in. audycje poświęcone olimpiadzie oraz transmisje z zawodów.

Sablewskiej sposób na modę, fot. TVN Article

Na antenach Polskiego Radia pojawią się relacje reporterskie i wywiady ze sportowcami. Nie zabraknie również transmisji z zawodów, w których udział wezmą reprezentanci Polski. Olimpiadę komentować będą Rafał Bała, Michał Gąsiorowski, Tomasz Gorazdowski, Cezary Gurjew, Jacek Kubicki, Sylwia Urban, Tomasz Zimoch i Michał Jakubik.

Program I Polskiego Radia będzie nadawał relacje reporterskie i materiały z igrzysk codziennie od 7 do 28 lutego br. Na antenie Jedynki będą się pojawiać relacje na żywo m.in. z ceremonii otwarcia i zamknięcia, a także transmisje z dyscyplin sportowych, takich jak biegi i skoki narciarskie, biathlon, łyżwiarstwo szybkie czy hokej. Poza tym, w ramówce zagości studio olimpijskie, które będzie nadawane rano o godz. 6.28 i 8.15 (od 7 do 24 lutego br.) oraz wieczorem w godz. 20.15-20.55 (od 8 do 22 lutego br.).

Pierwszego dnia igrzysk Trójka wyemituje relacje z imprezy w audycji „Zapraszamy do Trójki”. Audycji będzie można słuchać w godzinach 16.00-19.00. Od poniedziałku do piątku (w dniach 7-22 lutego br.) dziennikarze Michał Gąsiorowski i Tomasz Gorazdowski poprowadzą studio olimpijskie i będą przekazywać słuchaczom informacje o przebiegu zawodów. Audycja będzie emitowana dwa razy dziennie - o godz. 7.40 i 16.40. Olimpiadzie zostaną poświęcone również dwa wydania „Trzeciej Strony Medalu” (niedziela w godzinach 17.00-19.00) - po rozpoczęciu igrzysk 9 lutego br. oraz po ich zakończeniu, czyli 23 lutego br. Temat zimowej olimpiady powróci również w wydaniu programu z 9 marca br.

W Czwórce relacje i materiały z Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi będą się pojawiać każdego dnia od 7 do 23 lutego br. Codziennie rano o godzinie 7.15 Tomasz Zimoch będzie opowiadał o najciekawszych wydarzeniach sportowych, natomiast w ciągu dnia pojawią się relacje korespondentów Polskiego Radia z Soczi. Czwórka zwiększy także liczbę serwisów sportowych w trakcie trwania olimpiady - będzie nadawać osiem serwisów w dni robocze i sześć w weekendy.

O przebiegu Igrzysk Olimpijskich w Soczi poinformuje słuchaczy również kanał Polskie Radio 24, dostępny w internecie oraz na odbiornikach cyfrowych. Studio olimpijskie będzie emitowane codziennie od 8 do 22 lutego w godzinach 20.15-20.55.

Polskie Radio uruchomiło też specjalny serwis internetowy poświęcony igrzyskom polskieradio.pl/soczi. Na portalu znajdą się m.in. relacje z dyscyplin sportowych, sylwetki polskich sportowców, tabele medalowe oraz materiały dodatkowe, które nie pojawią się na antenach.

Jak informowaliśmy, Polskie Radio oraz Polski Komitet Olimpijski podpisały umowę na mocy której publiczny nadawca został oficjalnym partnerem medialnym PKOl (więcej na ten temat).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Relacje z Igrzysk Olimpijskich w Soczi na antenach Polskiego Radia

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl