SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Remarkable Ones pracuje dla PARP

Remarkable Ones w ramach wygranego przetargu podpisała umowę na obsługę public relations oraz obsługę mediową z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.

Article

Potwierdzają się doniesienia Wirtualnemedia.pl z końca kwietna - w ramach współpracy Remarkable Ones będzie świadczyć usługi doradztwa merytorycznego oraz kryzysowego w zakresie PR, a także odpowiadać za bieżące wsparcie Departamentu Komunikacji i Mediów PARP, w tym za przygotowywanie artykułów i materiałów prasowych, kontakty z mediami oraz obsługę wydarzeń medialnych.

Agencja będzie również świadczyć usługi zakupu powierzchni i czasu antenowego w polskich oraz zagranicznych mediach: prasie, portalach informacyjnych, stacjach telewizyjnych i radiowych oraz pośredniczyć we współpracy z liderami opinii, w tym influencerami.

Celem współpracy jest promocja programów i konkursów unijnych, za których wdrożenie odpowiada PARP.

PARP klientem Remarkable Ones

Za realizację usług PR po stronie Remarkable Ones odpowiadać będzie Magdalena Mikulska oraz Kamila Potapiuk. Usługi zakupu mediów po stronie agencji koordynować będzie Tomasz Chełmecki oraz Piotr Kaczmarski z you will see, firmy ściśle współpracującej z Remarkable Ones.

Oferta Remarkable Ones została wybrana w drodze przetargu (unijne zamówienie publiczne) z 13 innych ofert na usługi PR oraz 11 na usługi domu mediowego. Umowa została podpisana na dwa lata.

PARP jest agencją realizującą zadania publiczne określone ustawowo. Obszary wsparcia to m.in. rynek start-up’owy, działalność inwestycyjna, wzrost innowacyjności, ekspansja zagraniczna czy pomoc firmom w trudnościach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Remarkable Ones pracuje dla PARP

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl