SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Michalak-Suchenek, Orzechowska i Eberchard z awansami w Resolution

W agencji Resolution (Grupa OMD) awansowano trójkę ekspertów odpowiedzialnych za obszar biddable media. Ewa Michalak-Suchenek objęła stanowisko social media expert, Paulina Orzechowska - communication expert, Michał Eberchard zaś, senior biddable specialist. W nowych rolach, poza dotychczasowym zakresem obowiązków, będą wspierali obszar new business oraz dalszy rozwój oferty agencji w zakresie biddable media.

fot.mat.pras.Od lewej: Ewa Michalak-Suchenek, Paulina Orzechowska, Michał Eberchard_Resolutionfot.mat.pras.Od lewej: Ewa Michalak-Suchenek, Paulina Orzechowska, Michał Eberchard_Resolution

Ewa Michalak-Suchenek z Grupą OMD związana jest od 2019 roku. W tym czasie z ramienia agencji Resolution realizowała projekty dla takich klientów jak m.in. Kontigo, Tchibo, Agro Bayer, Pierre Fabre, Elanco (Foresto), Finea, Vosti oraz Enbio. Specjalizuje się w działaniach performancowych skierowanych do klientów z branży e-commerce oraz projektach nastawionych na pozyskiwanie leadów, za pośrednictwem kanałów social media. Ewa Michalak – Suchenek posiada certyfikat DIMAQ Professional oraz Meta Blueprint (Buying, Planning).

Paulina Orzechowska zespół Resolution (Grupa OMD) wzmocniła wiosną br. Na co dzień z odpowiedzialna jest za tworzenie planów komunikacji marketingowej w social mediach (Facebook, Instagram, Linkedin) dla klientów z branży B2B i B2C. We współpracy z zespołem ekspertów z obszarów social mediów oraz content marketingu, opracowuje także strategie komunikacji dla klientów z Grupy OMD i na potrzeby procesów new business.

Michał Eberchard do agencji Resolution (Grupa OMD) dołączył w 2019 roku. Do jego głównych zadań należy planowanie oraz egzekucja kampanii w ekosystemie reklamowym Google, programmaticu oraz marketplace’ach (m.in. Allegro). Do grona obsługiwanych przez niego klientów należą m.in. Kontigo, Bayer, Elanco oraz Pierre Fabre, Stada i FedEx. Michał Eberchard jest posiadaczem certyfikatu DIMAQ Professional.

Dołącz do dyskusji: Michalak-Suchenek, Orzechowska i Eberchard z awansami w Resolution

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl