SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Restrukturyzacja we Fratrii. Henryk Uzdrowski nowym członkiem zarządu

Henryk Uzdrowski objął stanowisko członka zarządu Grupy Fratria. Nominacja jest jednym z elementów restrukturyzacji przeprowadzanej w wydawnictwie.

Henryk Uzdrowski Article

Do obowiązków Uzdrowskiego należy nadzorowanie finansów spółki oraz funkcjonowanie działów handlowych. Wcześniej pełnił funkcję prokurenta oraz dyrektora finansowego Fratrii, z wydawnictwem współpracuje od początku istnienia. Ukończył finanse na Uniwersytecie Gdańskim oraz studia podyplomowe z zakresu rachunkowości i controllingu.

Zmiany w zarządzie spółki są jednym z elementów przeprowadzanej we Fratrii restrukturyzacji. Wydawnictwo chce zwiększać nacisk na projekty internetowe oraz optymalizację kosztów. Fratria planuje nowe przedsięwzięcia, o których na razie nie informuje.

- Sytuacja grupy jest stabilna, wyniki poszczególnych pionów zadowalające, choć oczywiście zawsze jest co poprawiać i nad czym pracować. Priorytetem dla spółki jest takie wsparcie zespołu dziennikarskiego, by jego wysiłek w opisywaniu prawdziwego obrazu Polski i świata znajdował odpowiednie kanały dystrybucji treści, zaś reklamodawcom dostarczenie jak najlepszej oferty - mówi Henryk Uzdrowski.

Przypomnijmy, że we wrześniu z Fratrii odszedł szef biura reklamy Karol Skorupski (został dyrektorem Agencji Reklamy Polskiego Radia), zwolnione przez niego stanowisko przejął Jarosław Skorupa.

Oprócz Uzdrowskiego w zarządzie Fratrii zasiada także Michał Karnowski (odpowiedzialny za pion redakcyjny), a prezesem pozostaje Romuald Orzeł.

Grupa Fratria jest wydawcą tygodnika „W Sieci”, miesięczników „W Sieci Historii” i „Gazeta Bankowa” oraz portali wPolityce.pl i wGospodarce.pl.

Według danych ZKDP w lipcu br. średnia sprzedaż ogółem „W Sieci” wynosiła 70 819 egz., po spadku w skali roku o 5,17 proc.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Restrukturyzacja we Fratrii. Henryk Uzdrowski nowym członkiem zarządu

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Retro
Bez komentarza
9 13
odpowiedź
User
Aaaa
również bez komentarza
8 10
odpowiedź
User
R
Bardzo dobry zaangazowany pracownik. Oby takich było wiecej
8 10
odpowiedź
User
z
Szacun Henryku!
8 10
odpowiedź
User
Mięso
20 lat jestem w branży i nie sądzę żeby ten artykuł zawierał jakąkolwiek prawdę.
9 8
odpowiedź