SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rezerwacje hotelowe w internecie

Rezerwacje hotelowe o światowym zasięgu w VTrip.pl

Polski Portal Turystyczny VTrip.pl rozpoczął współpracę z firmą HRS - Hotel Reservation System - jedną z największych firm oferujących możliwość rezerwacji hoteli na całym świecie. Obecna oferta umożliwia użytkownikom  VTrip.pl. www.hotele.vtrip.pl dokonanie rezerwacji hotelu w dowolnie wybranym miejscu na świecie.  To pierwsze tego typu przedsięwzięcie na polskim rynku turystycznym.

"Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, VTrip.pl uzupełnił swoją ofertę o możliwość rezerwacji hoteli na całym świecie. Obecnie użytkownik może dokonać rezerwacji w jednym ze 130 tys. hoteli. Podjęcie współpracy z niemiecką firma HRS jest naturalną konsekwencją rozwoju oraz poszerzania oferty. Pragnę podkreślić, że jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w polskim Internecie, w zakresie turystyki. Wprowadzone obecnie narzędzie skierowane jest nie tylko do sektora biznesu, ale również do ludzi aktywnie podróżujących. Korzystając z portalu VTrip.pl mamy możliwość rezerwacji hotelu w dowolny miejscu na świecie." - mówi Piotr Kluczewski, Dyrektor Marketingu w VTrip.pl.

Obecnie w bazie danych znajduje się około 130.000 hoteli we wszystkich kategoriach cenowych, które można rezerwować bezpośrednio - począwszy od indywidualnych hoteli prywatnych, poprzez sieci hotelowe, aż do międzynarodowych hoteli o najwyższym standardzie - pokrywających ogromny obszar - w Europie, USA oraz Azji.

Wszystkie hotele prezentowane jako wyniki wyszukiwania posiadają wolne miejsca, a ich rezerwacja następuje poprzez naciśnięcie odpowiedniego klawisza lub kliknięcie myszką. Natomiast hotele, które nie posiadają wolnych miejsc nie są prezentowane w wynikach wyszukiwania. Płatności regulowane są bezpośrednio w hotelu przy wyjeździe, w odpowiedniej walucie krajowej.

Rezerwacja wybranego hotelu jest całkowicie bezpłatna. Potwierdzenie rezerwacji pojawia się bezpośrednio na ekranie komputera - nie ma już potrzeby przesyłania zapytania do hotelu, ponieważ bezpośredniej rezerwacji można dokonać we wszystkich hotelach. Każdy hotel uwzględniony w bazie danych zatrzymuje dokonaną rezerwację do godziny 18.00 czasu miejscowego. W przypadku nieprzybycia do godz. 18.00 czasu miejscowego dokonana rezerwacja zostanie bezpłatnie unieważniona przez hotel. Natomiast, jeżeli przyjazd następuje dopiero po godzinie 18.00 czasu miejscowego, należy powiadomić hotel bezpośrednio o przewidywanym czasie przyjazdu.

Ceny hoteli aktualizowane są na bieżąco. Automatycznie uwzględniane są również super ceny HRS, ceny weekendowe, last minute oraz ceny promocyjne.
Każda rezerwacja dokonywana jest zawsze po aktualnie najkorzystniejszej cenie dnia. W przypadku gdy planowany pobyt jest dłuższy niż jeden dzień, przy różnych cenach za dzień, na liście hoteli podawana jest średnia cena za wskazany okres pobytu.

System dysponuje obecnie 150 tys. zdjęć hoteli, które służą pomocą przy podejmowaniu decyzji odnośnie rezerwacji. Prezentowane są również najbardziej aktualne informacje dotyczące wyposażenia hotelowego, jak i wyposażenia pokoi. Uzupełnieniem są opisy położenia hotelu oraz dojazdu do niego, dodatkowo możemy uzyskać informacje na temat odległość do miejsc sportu czy rozrywki.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rezerwacje hotelowe w internecie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl