SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

RMF FM na czele w największych miastach, Trójka spadła z 5. na. 14. miejsce

W największych polskich miastach najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową w okresie od lutego do kwietnia 2021 roku było RMF FM. Największym wzrostem pochwalić się mogło Antyradio, a zdecydowanie najwięcej straciła Trójka - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

fot. Shutterstock.com Article

Udział RMF FM pod względem słuchania w miastach powyżej 500 tys. mieszkańców (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław i Poznań) w okresie od lutego do kwietnia 2021 roku w grupie wiekowej 15-75 lat wyniósł 17 proc. Względem poprzedniego roku zmniejszył się o 0,1 pkt. proc. - wynika z danych Radio Track Kantar Polska, opracowanych przez portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Wiceliderem było Radio ZET, które awansowało z trzeciej lokaty. Udział stacji w rynku wyniósł 9,8 proc. (do góry o 1,4 pkt. proc.).

Podium uzupełnia TOK FM z udziałem na poziomie 9,6 proc., po spadku o 0,2 pkt. proc. Stacja spadła z miejsca drugiego.

Oczko niżej znalazło się Antyradio, które awansowało z siódmej lokaty. Stacja odnotowała największy wzrost w zestawieniu - wynoszący 2,1 pkt. proc. do 7 proc. udziału.

Duży spadek Trójki

Z piątej na czternastą lokatę spadła Trójka, która odnotowała zdecydowanie największy spadek w zestawieniu - wynoszący 3,7 pkt. proc. do 2,3 proc. udziału.

Liderem ogólnopolskiego rynku radiowego okresie od lutego do kwietnia 2021 roku w grupie wiekowej od 15 do 75 lat było RMF FM. Z kolei wśród sieci pierwsze miejsce należało do Eski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: RMF FM na czele w największych miastach, Trójka spadła z 5. na. 14. miejsce

28 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tom
eska kraków wycina z anteny wejscia dja 15.55,16.55,17.55,wejscia dja przed pełna w weekendy,impreske 20-21 niedziela, kuchnie alberta
4 38
odpowiedź
User
3 wieś 7
A jakie miejsce zajela stacja 3 wieś 7?
Trojeczko trzymaj się. Jestesmy elita a nie tlumem Trójka w sercu nosimy dume!
11 75
odpowiedź
User
8*
Oracz działa. ;)
47 0
odpowiedź