SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Robert Lewandowski, Suchar Codzienny i Joanna Kuchta najpopularniejsi na polskim Instagramie (TOP 50)

We wrześniu i październiku liderem popularności polskiego Instagrama pozostawał Robert Lewandowski z ponad 7,2 mln obserwujących. Wśród blogerów na czele znalazł się Suchar Codzienny, a najpopularniejszą marką na Instagramie jest "Top Model Polska" - wynika z danych opublikowanych przez firmę NapoleonCat.

Robert Lewandowski, for. eurosport Article

W okresie od połowy września do połowy października br. profil Roberta Lewandowskiego był, podobnie jak w okresie letnim najbardziej popularny na Instagramie - w sumie zgromadził ponad 7,2 mln obserwujących.

Dystans pomiędzy liderem zestawienia a pozostałymi kontami z pierwszej dziesiątki jest znaczący. Znajdujący się na drugim i trzecim miejscu Suchar Codzienny oraz Joanna Kuchta mają po nieco ponad 1 mln obserwujących każdy, a pozostałe profile po kilkaset tys. followersów.

Suchar Codzienny, Anna Lewandowska i Julia K. znaleźli się na szczycie rankingu grupującego najbardziej popularnych na Instagramie polskich blogerów i vlogerów. Największy wzrost liczby obserwujących (o 4,4 proc.) zanotował znajdujący się na 6. miejscu profil Red Lipstick Monster, o 3,1 proc. więcej followersów pojawiło się na kontach Jana Dąbrowskiego (8. miejsce) oraz Zuzanny (10. pozycja w zestawieniu).

W porównaniu z poprzednim rankingiem nastąpiły zmiany w pierwszej trójce, z której zniknął profil Abstrachuje TV (spadając na 4. pozycję), a pojawiła Anna Lewandowska (zajmując 2. pozycję i przeskakując o 2 oczka w górę).

Wśród najpopularniejszych osób na Instagramie prym wiodą sportowcy oraz osoby promujące aktywność fizyczną: Robert Lewandowski, Wojciech Szczęsny, Joanna Jędrzejczyk, Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska.

Bardzo popularni są również przedstawiciele szeroko pojętego showbiznesu, osoby związane z modą i urodą. Według NapoleonCat warte wspomnienia jest konto Joanny Kuchty, nastolatka wyprzedza bowiem Joannę Krupę oraz Anję Rubik mając na swoim profilu już ponad 1 mln followersów.

Słabiej od celebrytów i osobowości na Instagramie radzą sobie marki. W poprzednim zestawieniu w czołówce najpopularniejszych znajdowały się głównie brandy odzieżowe i obuwnicze. Niektóre z nich, np. Local Heroes, DeeZee Shoes, czy New Balance Poland nadal utrzymują się w Top 10, jednakże większą popularność (w porównaniu do poprzedniego rankingu) zyskały marki z branży mediów.

Najwięcej zainteresowanych zgromadził profil Top Model Polska, tylko nieznacznie wyprzedzając Eskę TV. W tej kategorii na Instagramie dominuje TVN. W Top 10 aż 3 profile należą do tej stacji: Top Model Polska, szkola.tvn.pl oraz oficjalne konto główne TVN.pl.

Dołącz do dyskusji: Robert Lewandowski, Suchar Codzienny i Joanna Kuchta najpopularniejsi na polskim Instagramie (TOP 50)

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl