SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Robert Sokołowski prezesem i dyrektorem generalnym Grupy Generali, Mariusz Kozłowski wiceprezesem

Robert Sokołowski przejął od Artura Olecha obowiązki prezesa zarządu i dyrektora generalnego Grupy Generali w Polsce, natomiast Mariusz Kozłowski został mianowany wiceprezesem zarządu. Obaj przeszli do firmy z Proamy.

od lewej: Robert Sokołowski i Mariusz KozłowskiArticle

Poprzednio Robert Sokołowski pełnił funkcję dyrektora generalnego Proamy, odpowiadając m.in. za wejście tej firmy na polski rynek. Wcześniej pracował m.in. w McKinsey, gdzie odpowiadał za doradztwo strategiczne na rynku ubezpieczeniowym, oraz w Liberty Direct jako dyrektor ds. operacji oraz dyrektor sprzedaży i obsługi. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, ma też tytuł MBA z UCLA Anderson School of Management w Los Angeles.

W Grupie Generali Sokołowski zastąpił Artura Olecha, który z powodów osobistych złożył rezygnację z zajmowanych w firmie stanowisk.

Z kolei Mariusz Kozłowski pracował w Proamie od 2011 roku i był odpowiedzialny za obszar sieci sprzedaży, produktu i likwidacji szkód. Poprzednio związany był m.in. z Liberty Direct, gdzie pełnił obowiązki product managera, oraz z Deloitte, gdzie pracował jako konsultant. Jest absolwentem Wydziału Podstawowych Problemów Techniki Politechniki Wrocławskiej, a także licencjonowanym aktuariuszem.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Robert Sokołowski prezesem i dyrektorem generalnym Grupy Generali, Mariusz Kozłowski wiceprezesem

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl