SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rozstrzygnięty przetarg na obsługę PR Nowartisu

Agencja Toolbox Creative Communications wygrała przetarg i podpisała umowę na działania PR dla koncernu farmaceutycznego Novartis.

Umowa między firmami obejmuje prowadzenie kampanii edukacyjno-informacyjnej dotyczącej atopowego zapalenia skóry (AZS). Akcja nosi nazwę „Atopia pod kontrolą” i obejmuje szeroki wachlarz działań komunikacyjnych.

Ogólnopolska akcja społeczna ”Atopia pod kontrolą” ma na celu popularyzację problemu atopowego zapalenia skóry - jednego z najpowszechniejszych schorzeń dermatologicznych na świecie, a także skierowanie uwagi szerokiego grona odbiorców na poważne skutki psychospołeczne choroby.
Realizacja kampanii: Kampania informacyjna składa się z działań prowadzonych na kilku płaszczyznach i skierowanych do różnych grup docelowych. Adresatami tworzonych komunikatów i odbiorcami prowadzonych aktywności będą przede wszystkim rodzice, opiekunowie i wychowawcy stykający się z problemem AZS, środowiska medyczne oraz środowiska opiniotwórcze i media.

Ważną platformą komunikacyjną akcji jest strona internetowa „www.atopiapodkontrola.pl”, na której, poza informacjami specjalistycznymi dotyczącymi leczenia i pielęgnacji skóry, znajdą się praktyczne porady, a rodzice i lekarze będą mogli wymienić się doświadczeniami.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rozstrzygnięty przetarg na obsługę PR Nowartisu

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl