SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Rozwój WGI S.A.

Z mediów do Warszawskiej Grupy Inwestycyjnej

Do zespołu Warszawskiej Grupy Inwestycyjnej S.A., największej w Polsce firmy z sektora pozabankowego oferującej usługi na rynku walutowym, dołączyli Piotr Kuczyński i Artur Niewrzędowski. WGI zatrudnia obecnie około 40 osób. W tym roku w związku z dynamicznym rozwojem spółka zatrudniła kilkanaście osób, kolejne miejsca pracy są tworzone.

Piotr Kuczyński (54 l.), objął stanowisko kierownika działu analiz i doradztwa a Artur Niewrzędowski (29 l.) został PR Managerem.

Piotr Kuczyński przeszedł z dziennika Puls Biznesu, w którym był kluczowym komentatorem giełdowym. Komentarze Kuczyńskiego nie znikną jednak z łamów Pulsu Biznesu, będzie je publikował jako ekspert Warszawskiej Grupy Inwestycyjnej.

Piotr Kuczyński jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Gdańskiej. Po studiach zawodowo zajmował się konstrukcją i produkcją komputerów osobistych. W latach 1980 - 1982 był działaczem NSZZ "Solidarność", za co został usunięty z ZMP "MERA - BŁONIE". W 1993 r. został aktywnym inwestorem giełdowym. Od roku 1998 prowadzi działalność publicystyczno-analityczną. Początkowo w Internecie na forach dyskusyjnych oraz na własnej stronie. Była to działalność niekomercyjna. W latach 2000 - 2004 pracował jako analityk rynków finansowych w Euromoney Polska, Bankier.pl, w dzienniku "Puls Biznesu" oraz w serwisie www.akcje.net, na stronach którego nadal publikuje swoje komentarze. Znakiem firmowym Piotra Kuczyńskiego jest komentarz tygodniowy "Subiektywna ocena sytuacji", który nadal będzie publikowany.

Artur Niewrzędowski do zespołu WGI przeszedł z Agory SA. Pracował w portalu Gazeta.pl, gdzie odpowiadał za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną portalu oraz serwisu ogłoszeniowego Aaaby.pl.

Artur Niewrzędowski studiował socjologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Przez blisko trzy lata pracował w Wirtualnej Polsce. Współtworzył wówczas grupę serwisów finansowych, kierował działem analiz i informacji ekonomicznych.

Był dziennikarzem Pulsu Biznesu oraz researcherem i dziennikarzem tygodnika Wprost. Pełnił również funkcję rzecznika prasowego warszawskiego biura VIII Forum Ekonomicznego Polska - Wschód w Krynicy.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rozwój WGI S.A.

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl