SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rusza agencja KRC Media: e-marketing, IT i własne serwisy

Działalność rozpoczyna agencja interaktywna KRC Media. Firma – założona i prowadzona przez Rafała i Katarzynę Chmieleckich – oprócz świadczenia usług z zakresu e-marketingu i IT uruchomi własne serwisy.

Rusza agencja KRC Media: e-marketing, IT i własne serwisy

Agencja interaktywna KRC Media należy do Rafała Chmieleckiego, który odpowiada w niej za prowadzenie projektów informatycznych oraz ekspertyzy techniczne. Chmielecki w branży IT pracuje od 13 lat, ostatnio jako kontraktor obsługując firmy takie jak BBC, PKO BP czy Roche.

Natomiast stanowisko interactive project directora zajmuje w KRC Media Katarzyna Chmielecka. W tej funkcji odpowiada ona za projekty związane z marketingiem internetowym (e-PR, kampanie reklamowe, SEM i SEO, social media, cross media) oraz promocję samej agencji. Chmielecka poprzednio pracowała w Grupie Fit.pl jako marketing & PR manager.


Obecnie KRC Media tworzą tylko Katarzyna i Rafał Chmieleccy (na zdjęciach), którzy przy najbliższych projektach będą współpracować z freelancerami. Natomiast w miarę rozwoju agencji zamierzają zatrudniać specjalistów branż IT oraz reklamy i marketingu.

KRC Media będzie nie tylko realizować projekty dla klientów, lecz również prowadzić własne serwisy, z których dwa zostaną udostępnione w najbliższym czasie. Jaka pierwsza ruszy witryna skierowana do osób inwestujących na rynku kapitałowym – w ciągu dwóch tygodni pojawi się w wersji beta. Ntomiast drugi serwis będzie dotyczył sportu i zdrowego stylu życia.
 

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rusza agencja KRC Media: e-marketing, IT i własne serwisy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl