SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rusza projekt Interkl@sy: 'Laptop dla nauczyciela'

Portal Edukacyjny Interkl@sa wraz z MAXDATA Polska i Bankiem BPH rozpoczęli realizację projektu Laptop dla Nauczyciel 'Model Interkl@sa'.

Program został skierowany do kadry nauczycielskiej i umożliwia zakup laptopa wraz z pakietem oprogramowania edukacyjnego po preferencyjnych cenach. Nauczyciele mają również możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanej oferty kredytowej.

Program ma na celu zapewnienie dostępu do wysokiej klasy sprzętu i oprogramowania wspierającego nauczycieli w pracy dydaktycznej.

Nauczycielom zaoferowano  laptop niemieckiego producenta MAXDATA -  model Eco 4000IW.

Każdy laptop proponowany w ramach projektu zawiera również zestawy oprogramowania edukacyjnego wielu firm, przygotowanego specjalnie z myślą o polskich nauczycielach, m.in: Young Digital Planet, Wydawnictwo Naukowe PWN, AidemMEdia, Nowa Era, Polski portal edukacyjny interkl@sa, Master Solution, Drogman, bitPolska, SuperMemo, Wydawnictwo Europa, Jaknet. Dodatkowo do każdego zestawu dołączono kamerę internetową i przenośną pamięć (pendrive). Całe urządzenie waży mniej niż 3kg.

W zamyśle twórców projektu, program Interkl@sa będzie rozszerzał swoją propozycję o kolejnych Partnerów, tak aby oferta sprzętu i oprogramowania edukacyjnego była urozmaicona i coraz ciekawsza. Jednocześnie parametry sprzętu komputerowego będą w trakcie realizacji projektu ulegały zmianom, w zależności od rosnących standardów.

Odpowiadając na potrzeby nauczycieli Bank BPH przygotował specjalną ofertę kredytową. Po okazaniu zaświadczenia o zatrudnieniu, nauczyciel będzie mógł skorzystać z możliwości zakupu urządzenia w systemie ratalnym. Dzięki znacznemu dofinansowaniu projektu z funduszy Unii Europejskiej nauczyciel może zostać właścicielem nowoczesnego laptopa na preferencyjnych warunkach. W jednej z opcji kredytowych bank proponuje opłatę 99 zł miesięcznie w 36 ratach.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Rusza projekt Interkl@sy: 'Laptop dla nauczyciela'

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl