SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ruszył pierwszy polski portal brokerski

Dom Maklerski Penetrator udostępnił w Internecie portal brokerski

Ruszył pierwszy polski portal brokerski

Dom Maklerski Penetrator udostępnił w Internecie portal brokerski DoAkcji.pl. To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce, które jest adresowane do wszystkich pragnących aktywnie inwestować swoje pieniądze na rynku kapitałowym. Portal został stworzony wspólnie przez krakowską firmę programistyczną The Polished Group (TPG) oraz DM Penetrator.

Każdy z użytkowników portalu ma możliwość założenia własnego rachunku inwestycyjnego i zarządzania nim za pośrednictwem Internetu. Na użytek korzystających z DoAkcji.pl został również przygotowany zestaw narzędzi analitycznych ułatwiających śledzenie i ocenę sytuacji na rynku kapitałowym, oraz rozbudowany serwis informacyjny. Portal posiada także unikatową sekcję edukacyjną umożliwiającą początkującym inwestorom zdobywanie praktycznej i teoretycznej wiedzy na temat mechanizmów funkcjonowania giełdy.

Liczymy na to, że z DoAkcji.pl w pierwszej kolejności będą korzystali klienci DM Penetrator, którzy za pośrednictwem systemu będą mogli zarządzać swoim rachunkiem inwestycyjnym. Jestem przekonany, że bogata funkcjonalność portalu przyciągnie wkrótce również i wielu nowych użytkowników - powiedział Artur Olender, Z-ca Prezesa Zarządu DM Penetrator.

Dostępne za pośrednictwem portalu narzędzia umożliwiają m.in. śledzenie sytuacji makroekonomicznej kraju, analizę informacji i wydarzeń dotyczących każdej ze spółek notowanych na GPW, dostęp do notowań umożliwiający bieżące śledzenie napływających ofert kupna i sprzedaży oraz zawieranych transakcji, możliwość tworzenia różnych wykresów pokazujących zmiany kursów wybranych walorów, a także dostęp do bazy analiz i rekomendacji opracowywanych przez główne ośrodki analityczne w Polsce.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ruszył pierwszy polski portal brokerski

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl