SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Ruszyła pierwsza w Polsce kampania reklamowa dyktafonów

1 listopada ruszyła ogólnopolska kampania wizerunkowa dyktafonów cyfrowych marki Olympus 'Zapamięta za Ciebie', skierowana do studentów.

Za akcję obejmującą outdoor, serwis www oraz eventy i komunikację na uczelniach odpowiedzialna jest agencja Tomorrow.

          

W sześciu największych ośrodkach akademickich (Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk i Górnośląski Okręg Przemysłowy) studenci korzystający z przystanków autobusowych i tramwajowych w pobliżu uczelni, zobaczą citylighty, obrazujące trzy idee kreatywne: „Poranny wykład”, „Nudny wykład” oraz „Ostatni wykład”.  Te same komunikaty pojawią się na 5000 sztuk podkładek pod myszki w 100 pracowniach komputerowych na 71 polskich uczelniach. Na ośmiu najatrakcyjniejszych Tomorrow przeprowadzi  trzydniowe eventy „Idealny wykład” z zainscenizowaną plażą i łazienką – nietypowymi miejscami, w których dzięki dyktafonom można słuchać wykładów. W pobliżu platform oraz na dodatkowych uczelniach hostessy będą rozdawać ulotki. Z większością uczelni udało się podpisać umowę barterową, dzięki czemu część z nich już wykorzystuje dyktafony Olympus jako nagrody w konkursach na uczelni, zwiększając tym samym efekt kampanii.

          

Akcję wspiera specjalnie stworzona strona http://www.dyktafony.olympus.pl/. Serwis prezentuje urządzenia Olympus od strony technicznej oraz wizualnej, z wykorzystaniem technologii flash oraz grafiki 3D. Szczególny nacisk położono na serię WS, ze względu na jej dodatkowe funkcje: odtwarzacz MP3, bezpośredni dostęp do komputera za pomocą USB i możliwość przenoszenia plików.

          

Kampania potrwa do połowy grudnia 2006 r.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ruszyła pierwsza w Polsce kampania reklamowa dyktafonów

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl