SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Ruszyły zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu Innovation 2017

Zaczęły się zapisy do tegorocznej edycji konkursu w ramach Innovation 2017. Konkurs skierowany jest do trzech grup:  szeroko pojętego biznesu; agencji marketingowych i domów mediowych; oraz agencji badawczych i mediów.

Article

Uczestnicy konkursu mogą konkurować w trzech kategoriach: innowacyjny biznes (zgłaszając nowatorskie koncepcje, których wartość wynika z eliminacji barier lub wykorzystywaniu synergii), innowacyjne doświadczenie (nowatorskie pomysły na doświadczenia wzmacniające więź ludzi z markami) i innowacyjne media (można zgłaszać sposoby dotarcia do właściwych ludzi, we właściwym miejscu i o właściwym czasie).

Zainteresowani mogą zgłaszać swoje projekty do 10 marca. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 23 kwietnia podczas pierwszego dnia Forum Innovation 2017.

W ramach Innovation 2017 został również przygotowany tzw. program mentoringowy dla firm startup-owych, które stają się integralną częścią branży kreatywnej i marketingowej, a potrzebują wsparcia aby w pełni rozwinąć swój potencjał. Program ma na celu dostarczanie wiedzy merytorycznej oraz dzielenie się ekspertów z branży komunikacji marketingowej swoją wiedzą i doświadczeniem. Do programu zostanie przyjętych 20 wyselekcjonowanych startupów, które mogą świadczyć usługi w szeroko pojętej branży marketingowej.

Innovation 2017 to merytoryczna, interdyscyplinarna inicjatywa branżowa dotycząca „nowych rzeczy w marketingu”, stanowiąca platformę wymiany myśli i doświadczeń. Ideą Innovation 2017 jest umożliwienie zaprezentowania innowacyjnych projektów i pierwszych testów rozwiązań oraz łączenie tych, którzy eksperymentują szukając nowych wzorców działań marketingowych z tymi, którzy nie wiedzą od czego zacząć.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR, a współorganizatorami agencje Saatchi & Saatchi, Havas Media Group. Wśród partnerów konkursu są firmy Nielsen, AMS, Procter & Gamble i Gazeta Next.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Ruszyły zgłoszenia do tegorocznej edycji konkursu Innovation 2017

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl