SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

„Gazeta Polska Codziennie” wspiera związaną z pismem sędzię jako kandydatkę do KRS i broni Ryszarda Czarneckiego ws. słów o Róży Thun

W „Gazecie Polskiej Codziennie” (Forum) i związanym z nią serwisem Niezalezna.pl ukazała się zachęta do czytelników, żeby wspierali kandydaturę sędzi Teresy Kurcyusz-Furmanik (która jako publicystka współpracuje z „GPC”) do Krajowej Rady Sądownictwa.

Article

Ogłoszenie zachęcające do wspierania Teresy Kurcyusz-Furmanik jako kandydatki do KRS znalazło się w sobotnio-niedzielnym wydaniu „Gazety Polskiej Codziennie” oraz w serwisie Niezalezna.pl. Podkreślono, że obecnie pracuje ona jako sędzia Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, natomiast w stanie wojennym uczestniczyła w obronie aresztowanych związkowców oraz została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

- Kluby „Gazety Polskiej” i środowisko Strefy Wolnego Słowa wyrażają pełne poparcie dla jej kandydatury do Krajowej Rady Sądownictwa - do czego i Państwa zachęcamy - podkreślono.

Zaznaczono, że formalne poparcie kandydatury wymaga zebrania 2 tys. podpisów do 24 stycznia. Zamieszczono też formularz do zebrania 10 podpisów i podano adres, na który należy go przesłać.

W mijającym tygodniu Niezalezna.pl i „Gazeta Polska Codziennie” mocno broniły europosła PiS Ryszarda Czarneckiego, któremu grożą konsekwencje ze strony Parlamentu Europejskiej za porównanie europosłanki PO Róży Thun do szmalcowników. Oba tytuły zachęcały do wysyłania do europosłów maili z poparciem dla Czarneckiego.

Sprawa była głównym tematem na pierwszych stronach dwóch wydań „GPC”. - Czarnecki, trzymaj się - stwierdzono na wtorkowej okładce.

Ryszard Czarnecki jest przewodniczącym rady nadzorczej spółki Forum wydającej „Gazetę Polską Codziennie”.

Według danych ZKDP w listopadzie ub.r. średnia sprzedaż ogółem „Gazety Polskiej Codziennie” wynosiła 17 304 egz.

Dołącz do dyskusji: „Gazeta Polska Codziennie” wspiera związaną z pismem sędzię jako kandydatkę do KRS i broni Ryszarda Czarneckiego ws. słów o Róży Thun

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Dustman
Trudno żeby swojego pracownika nie popierali. A sprawa z Czarneckim i Thun żałosna, oboje siebie warci
odpowiedź
User
rozbawiony socjalistami z piSSu
To aktyw partyjny musi jakieś wiece poparcia organizować? Przecież Ojciec Narodu już napisał na opakowaniu karmy dla kota kogo by tam postawić na stołku. Nie szkoda im papieru na tę pokazówkę?
odpowiedź
User
Dzieje jednego pocisku
GW ma dużo większe doświadczenie w robieniu, ale teraz to posłuch już nie ten i klapa byłaby pewna.
odpowiedź