SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

246 tys. widzów „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec 5” w TTV

Piąty sezon programu „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” po trzech pierwszych tygodniach emisji ogląda średnio 246 tys. widzów - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl.

„Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec 5”, fot. TTV „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec 5”, fot. TTV

„Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec 5” na antenie TTV oglądać można w niedziele o godz. 22.00, począwszy od 29 października br. Średnia widownia premierowych odcinków programu pokazanych do 12 listopada wyniosła 246 tys. osób, co przełożyło się na 2,38 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów, 3,56 proc. w grupie komercyjnej 16-49 oraz 3,38 proc. wśród widzów w wieku od 20 do 54 lat - wynika z danych Nielsen Audience Measurement, do których dotarł portal Wirtualnemedia.pl.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Do tej pory największą widownię zgromadził trzeci odcinek, który miał średnio 325 tys. widzów.

W porównaniu do nadawanej na początku jesieni br. w tym samym paśmie czwartej odsłony cykl „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” zyskał 39 tys. oglądających. W okresie od 17 września do 1 października br. audycja gromadziła 207 tys. osób, co przełożyło się na 1,95 proc. udziału w grupie 4+, 3,46 proc. w 16-49 oraz 3,16 proc. w 20-54 lat.

Program ma także wyraźnie średnie długookresowe udziały TTV. Na przykład SHR% stacji w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów w ub.r. wyniósł 1,76 proc., a w grupie 16-49 było to 2,78 proc.

„Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec” to cykl oparty na duńskim formacie „The Things My Dad Failed to Teach Me”, który powstał dla stacji TV2. Formuła programu polega na tym, że znany celebryta spędza czas z rodzicem, który uczy go umiejętności których nie posiadają młodsze pokolenia.

Sonia Bohosiewicz w piątym sezonie

Bohaterką piątej odsłony projektu jest Sonia Bohosiewicz, aktorka i piosenkarka odwiedzi rodziców w Żorach.

Dołącz do dyskusji: 246 tys. widzów „Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec 5” w TTV

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Teleman
Kto ogląda takie nudy?
2 0
odpowiedź