SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Sabina Zygmanowska przeszła z TVP Kultura do Canal+

Do redakcji "Aktualności filmowych+" dołączyła Sabina Zygmanowska, która przeszła z TVP Kultura do Canal+.

Article

Sabina Zygmanowska po tym, jak rozstała się z „Informacjami Kulturalnymi” w TVP Kultura, dołączyła do zespołu „Aktualności filmowych+”, emitowanych na Canal+. Zajmuje się przygotowywaniem felietonów, jest wydawcą oraz realizatorem programu.

Pracowała w Telewizji Polskiej od 2012 roku, od 2013 roku przygotowywała wydania i była reporterką programu „Informacje kulturalne” w TVP Kultura. Wcześniej współtworzyła takie audycje jak: "Niedziela z…", "Pojedynki stulecia". "WOK Wszystko o Kulturze", "Pytanie na Śniadanie". Była także drugim reżyserem przy spektaklu „Aszantka” w reżyserii Jarosława Tumidajskiego w Teatrze Telewizji. Z redakcji odeszła na początku września br.

W jej sprawie list otwarty napisali rzecznicy prasowi i kierownicy działów komunikacji warszawskich teatrów, którzy „wyrazili poważne zaniepokojenie informacją o zwolnieniu redaktorki”.

Dziennikarka zasiada także w jury Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej.

„Aktualności Filmowe+” to cotygodniowy magazyn Canal+ poświęcony najciekawszym wydarzeniom, zjawiskom i trendom we współczesnym kinie i współczesnej telewizji. Od marca br. prowadzi je Karolina Korwin-Piotrowska, która została redaktor prowadzącą i gospodarzem programu.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Sabina Zygmanowska przeszła z TVP Kultura do Canal+

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl