SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Samsung: 500 zł zwrotu przy zakupie Galaxy Note 10 i S10e, 150 zł za Galaxy A10 i A20e

Samsung uruchomił dwie nowe promocje, w ramach której przy zakupie smartfonów Galaxy Note 10 lub Galaxy S10e można odzyskać dodatkowe 500 zł za swój dotychczasowy smartfon, a zakup modeli Galaxy A10 oraz A20e premiowany jest kwotą 150 zł.

Article

W ramach promocji Samsung Odkup, klienci, którzy kupią smartfona Galaxy Note 10 lub Galaxy S10e i odsprzedadzą swój smartfon, zyskają dodatkowe 500 zł przy odkupie.

Aby skorzystać z promocji, należy w okresie od 8 do 24 listopada 2019 r. zakupić jeden z ww. modeli w jednym z punktów sprzedaży partnerów handlowych Samsunga, a następnie aktywować urządzenie do 27 listopada i zalogować się w aplikacji Samsung Members w ramach Konta Samsung.

Formularz zgłoszeniowy dostępny po zalogowaniu w Samsung Members należy wypełnić w ciągu 7 dni od momentu aktywowania urządzenia.

W ciągu 14 dni po potwierdzeniu rejestracji formularza, w aplikacji zostanie wyświetlony baner z voucherem o wartości 500 zł.

Voucher jest ważny w ciągu 7 dni od daty pobrania i można dzięki niemu zwiększyć wycenę obecnego smartfona sprzedawanego w ramach promocji Samsung Odkup. Voucher należy zrealizować w ramach sprzedaży dotychczas posiadanego smartfonu na zasadach określonych na stronie wycena.samsung.pl. Szczegóły na temat promocji oraz regulamin są dostępne na stronie odkup.samsung.pl.

Z kolei aby skorzystać z promocji obejmującej modele Galaxy A10 oraz A20e, należy w okresie od 8 do 24 listopada 2019 r. zakupić jeden z tych smartfonów w jednym z punktów sprzedaży partnerów handlowych Samsunga, a następnie aktywować zakupione urządzenie i zalogować się do aplikacji Samsung Members w ramach konta Samsung. Po upływie 14 dni od aktywacji urządzenia nabywca otrzyma kod, który uprawnia do otrzymania zwrotu części ceny zakupionego urządzenia w wysokości 150 zł. Wypłaty będzie można dokonać w bankomacie sieci Euronet w ciągu 7 dni od momentu aktywacji kodu.

Szczegółowe informacje na temat tej promocji oraz regulamin znaleźć można na stronie premia.samsung.pl.

W obu promocjach, które trwają od 8 do 24 listopada 2019 r. lub do wyczerpania puli przeznaczonej na vouchery bądź zwroty, aktywacja oznacza uruchomienie urządzenia na czas co najmniej 5 minut i zaakceptowanie postanowień umowy licencyjnej użytkownika końcowego (EULA). Do aktywacji niezbędna jest aktywna karta SIM polskiego operatora oraz dostęp do sieci.

Dołącz do dyskusji: Samsung: 500 zł zwrotu przy zakupie Galaxy Note 10 i S10e, 150 zł za Galaxy A10 i A20e

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl