SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Samsung Galaxy S7 i S7 edge z pakietem Guard S7

Samsung wprowadza nowy rodzaj usług dla użytkowników Galaxy S7 i Galaxy S7 edge. Polega on na ubezpieczeniu wyświetlacza, przedłużeniu gwarancji, możliwości odkupu smartfonu oraz zabezpieczeniu danych użytkownika. W ramach promocji Guard S7 do 11 czerwca br. usługi te są oferowane za darmo.

Użytkownicy najnowszych smartfonów Samsunga mogą skorzystać z promocji Guard S7, w ramach której po rejestracji urządzenia otrzymają dodatkowe korzyści, w tym wsparcie ze strony producenta.

Ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia wyświetlacza będzie ważne przez 12 miesięcy od następnego dnia po zakończeniu rejestracji. W ramach ubezpieczenia zapewniana jest jedna naprawa wraz z odbiorem i dostarczeniem naprawionego smartfonu pod wskazany przez użytkownika adres.

Użytkownik Galaxy S7 lub Galaxy S7 edge będzie mógł w 2017 roku skorzystać z możliwości odkupu swojego smartfonu i obniżyć cenę nowego produktu o ok. 1000 zł. Warunkiem skorzystania z odkupu jest zakup dowolnego urządzenia mobilnego Samsung o wartości brutto nie niższej niż 2500 zł. Nie ma możliwości wymiany kwoty na gotówkę czy wykorzystania jej w późniejszym terminie. Skorzystanie z odkupu będzie możliwe w okresie od marca do czerwca 2017 r. w wybranych punktach. Dokładny termin, w jakim będzie możliwe skorzystanie z odkupu, zostanie podany na stronie promocji do 28 lutego 2017 r.

Ponadto dokonując rejestracji, użytkownik przedłuży gwarancję z dwóch do trzech lat, licząc od dnia zakupu smartfonu.

Z kolei aplikacja My Knox m.in. zabezpiecza smartfon, daje bezpieczny dostęp do poufnych danych oraz umożliwia zdalne wyszukiwanie lub blokowanie zgubionych urządzeń.

Formularz rejestracji promocji Samsung Guard S7 jest dostępny na stronie guards7.samsung.pl. Po jego uzupełnieniu użytkownik otrzyma na podany adres e-mail wiadomość zwrotną z ogólnymi warunkami ubezpieczenia. Kliknięcie na znajdujący się w wiadomości link zakończy proces rejestracji, a użytkownik otrzyma certyfikat dołączenia do promocji Guard S7.

Promocja Samsung Guard S7 potrwa do 11 czerwca br.

Dołącz do dyskusji: Samsung Galaxy S7 i S7 edge z pakietem Guard S7

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl