SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Krychowiak, Boberek i Woronowicz w rozmowach z Jakubem Dębskim promują Samsung Smart TV (wideo)

Zaczęła się kampania reklamowa telewizorów Samsung Smart TV, w ramach której youtuber Jakub Dębski przeprowadza wywiady z Grzegorzem Krychowiakiem, Jarosławem Boberkiem i Adamem Woronowiczem. Za przygotowanie i realizację akcji odpowiadają firmy VML Poland, SMG Polska i dfusion communication.

Do akcji przygotowano trzy rozmowy w ramach cyklu „Studio konesera”. Wywiady utrzymane są w konwencji programu o kulturze, gdzie pierwsze skrzypce gra prowadzący, wprawiający swoich gości w zakłopotanie i niepokój, wypytując ich o gusty, nie tylko filmowe. W każdym z docinków prezentowane są też różne funkcjonalności Smart TV.

W wywiadach youtuber Jakub Dębski (autor kanału Dem3000) rozmawia z piłkarzem Grzegorzem Krychowiakiem oraz aktorami Jarosławem Boberkiem i Adamem Woronowiczem. Krychowiak jest ambasadorem reklamowym Samsung Smart TV od wiosny ub.r., jesienią wziął udział w kampanii pod hasłem „coikiedychce”.

Nowa akcja reklamowa jest prowadzona od 30 stycznia na YouTubie, Facebooku i Twitterze.

Za strategię i kreację kampanii odpowiada agencja VML Poland, za zakup mediów - dom mediowy SMG Polska, a działania public relations - agencja dfusion communication.

Dołącz do dyskusji: Krychowiak, Boberek i Woronowicz w rozmowach z Jakubem Dębskim promują Samsung Smart TV (wideo)

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
mm
Jakiś shitstorm o plagiatach, czy tak sobie siedzimy?
0 0
odpowiedź
User
umpa
Boberek się posunął trochę w drodze do starości
0 0
odpowiedź
User
Zach Galifianakis
Koniec świata! Samsung ma produkty oryginalniejsze od reklam.
0 0
odpowiedź